Přejít na obsah

Multifunkčný trojramenný volant


Diamant

Doporučené příspěvky

delaj se vde verze.Jedna ktera je perforovana a ma stribrnej znacek a pak druha ktera neni perforovana a znacek nema.Multifunkcni triramenej delat nebudou v roce 2007 to vim jiste.Tohle pekna blbost

Máš zlé info - bude sa robiť, budú rovnako 2 verzie - pre rádio, a pre rádio aj telefón. Objednacie kódy sú PLG resp PLH, doplatok 5100 resp 6300 Sk oproti obyčajnému volantu z paketu Dynamic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt máš blbé info z Boleslavi. Už asi mesiac dozadu sa tu vo fóre objavil informačný materiál, ohľadom OII a MR 2007. A tam je jasne uvedené, že trojramenný volant už bude aj multifunkčný, ale len pre Dynamic paket. Takže predpokladám, že sa bude jednať o dizajnovo zhodný volat, než ten 3-ramenný nemultifunkčný. Len som zvedavý, či naozaj. Preto som založil tento thread.

A aby ste nemuseli sliepňať na ten drobný obrázok, tak tu je vo väčšom. Jasne vidno, že multifunkčný nie je.

post-37-1148803520.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Super, len obrázok nikde. Pozerám, že aj CZ konfigurátor je poriadne neaktuálny, neponúka nič z nových výbav pre MR 2007.

Vcera jsem koukal na stranky skdofky tak uz maji MR2007 v konfiguratoru, vcetne mutifunkcniho volantu k Dynamic paketu ale na obrazku maji stale stary 4rameny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, len obrázok nikde. Pozerám, že aj CZ konfigurátor je poriadne neaktuálny, neponúka nič z nových výbav pre MR 2007.

Vcera jsem koukal na stranky skdofky tak uz maji MR2007 v konfiguratoru, vcetne mutifunkcniho volantu k Dynamic paketu ale na obrazku maji stale stary 4rameny :D

Taky jsem na to koukal a bojím se, abych s paketem Dynamic a multifunkčním volantem nedostal čtyřramenní....Jsem zvyklý na svůj tříramenný, i když na oba ne dá koukat...

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, len obrázok nikde. Pozerám, že aj CZ konfigurátor je poriadne neaktuálny, neponúka nič z nových výbav pre MR 2007.

Vcera jsem koukal na stranky skdofky tak uz maji MR2007 v konfiguratoru, vcetne mutifunkcniho volantu k Dynamic paketu ale na obrazku maji stale stary 4rameny :D

Taky jsem na to koukal a bojím se, abych s paketem Dynamic a multifunkčním volantem nedostal čtyřramenní....Jsem zvyklý na svůj tříramenný, i když na oba ne dá koukat...

el Sí

myslim ze v Dynamic paketu bude tato klasika - jmenuje se

Multifunkční kožený volant pro rádio pro sportovní paket Dynamic a stoji 4 nebo 5 litru - podle toho jestli chces ovladat jeste telefon....... foto zde (z konf. skody..)

post-37-1149761174.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...