Přejít na obsah

Multifunkčný trojramenný volant


Diamant

Doporučené příspěvky

Tak pánové. Objednávám (za 2 týdny) novou Octavii. Jestli mi nedovolí RS (nesmíme mít sportovní doplňky jako spojlery apod a já nechci Combi, které ho nemá) a nenechám se zlákat světlým interiérem, tak to bude Dynamic II a multi-kulti volant... pak řeknu

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ty ses na oktavky docela zatizenej co? Uz pata v rade :)

je to OFFTOPIC, ale přesto:

Prvni byla v prvni práci tady v ČR - v rychlosti přesahující 180 km/h jsem na dálnici předjel ředitele (v Passatu 1,8T), tak mi jí vzali a dali mi diesel, který nejel, protože měl porouchanou váhu vzduchu. Nechal jsem to opravit a nikomu jsem to neřekl, páč by mi jí znovu vzali :D Pak jsem jenom 2x změnil práci - to je ta 3. a 4. No a teď jsem byl "uloven" a zatím jsem se nerozhodl, jaká bude ta pátá.

Jinak za to, že to je pořád Octavia můžou částečně omezení firemních fleet-ů, ale taky fakt, že Octavia se mi líbí víc než Superb a hlavně jsem spokojen se servisem a jeho dostupností.

Tak asi tak ;)

el Sí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Trojramenny MF volant z Golfu GTI

Montaz nie je jednoducha, ale da sa zvladnut, treba volant z GTI, airbag, prirubu na tyc a riadiacu jednotku, spolu to stoji okolo 15t.

Vyzera to potom asi takto: /logo VW je nahradene logom Skoda/

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopi...=17&t=25403

Editováno: , autor: stowasser
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Trojramenny MF volant z Golfu GTI

Montaz nie je jednoducha, ale da sa zvladnut, treba volant z GTI, airbag, prirubu na tyc a riadiacu jednotku, spolu to stoji okolo 15t.

Vyzera to potom asi takto: /logo VW je nahradene logom Skoda/

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopi...=17&t=25403

No neco takovyho by nebylo vubec spatny, ale cekal jsem ze skodovka s podobnym volantem prijde sama!! A zatim nic...

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Trojramenny MF volant z Golfu GTI

Montaz nie je jednoducha, ale da sa zvladnut, treba volant z GTI, airbag, prirubu na tyc a riadiacu jednotku, spolu to stoji okolo 15t.

Vyzera to potom asi takto: /logo VW je nahradene logom Skoda/

http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopi...=17&t=25403

Uchytenie volantu z golfu GTI je to iste ako z O2? Mozno by to bolo pekne aj v O1 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...