Přejít na obsah

Klima-mokro v autě


zro

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám problém s klimatizací na Octavii II - 1,9 TDI. Začala mi vytékat kondenzovaná voda z větrání přímo do auta pod nohy spolujezdce. Při projetí zatáčky z větracího otvoru vychrstne větší množství vody bez chuti a zápachu. Během jízdy je vody tolik, že je mokrá podlaha až k zadnímu sedadlu. Problém začal až letos, loni bylo vše bez problémů. Nevíte někdo co s tím než navštívím servis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravděpodobně ucpanej odtokovej kanálek pod stěračema a voda nemá kam odtékat a teče ti přes větrák do auta bude i mokrej kabinovej filtr.Pokud parkuješ pod stromama tak je to jasný.Te potřeba to hlídat a čistit to.

Editováno: , autor: acek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

Tak u mě vyřešeno. Ovšem trochu jiným způsobem. Kanálek jsem měj čistý. Problem byl v tom, že jsem měnil celý climatronic a ty svině z pošty s tím někde mrdly a prorazily mi plastovou vaničku naspodu climatroniku. Naštěstí se tam dalo dostat a zalepit to. Když si představím, že by zase muselo jít všechno ven, málem mě trefilo... všem přeju, ať to máte tím kanálkem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...