Přejít na obsah

Zmena podsviceni interieru + budiku


gdanx

Doporučené příspěvky

ja jsem nad tim kdysi uvazoval, ale jedine v ty verzi ala audi, tzn. svitej cervene jen cisla tacho, jinak zadek displeje normalne cernej, podle me by to slo, pouzit negativni filtr na ten spodni displej, stary budiky, ty cervene podsviceny, rok 97, 98 myslim to tak meli - svitily jen ty cisla, pak by to byla pecka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Někde o vánocích jsem se také do toho podsvícení pustil a myslím že se to povedlo. :) Teda alespoň mě to připadá dobrý a kdo to vyděl v reálu tak to také chválil. Ve skutečnosti to je o 100% hezčí než na těch fotkách. Ten display na climatroniku mám zatím jenom dočasně (2bílé diody) a navi mám pouze jedno tlačítko.(koupil jsem málo diod)

No nic zatím přikládám foto co mám. Když se mi to povede lépe vyfotit tak to sem ještě hodím.

Jo a když by to chtěl někdo předělat tak se můžeme dohodnout. ;)

Je to Liberecký kraj- Turnov. Když si budete chtít udělat výlet tak je ale asi jedno odkud budete.

post-4927-1175680948_thumb.jpg

post-4927-1175680980_thumb.jpg

post-4927-1175681006_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde o vánocích jsem se také do toho podsvícení pustil a myslím že se to povedlo. :) Teda alespoň mě to připadá dobrý a kdo to vyděl v reálu tak to také chválil. Ve skutečnosti to je o 100% hezčí než na těch fotkách. Ten display na climatroniku mám zatím jenom dočasně (2bílé diody) a navi mám pouze jedno tlačítko.(koupil jsem málo diod)

No nic zatím přikládám foto co mám. Když se mi to povede lépe vyfotit tak to sem ještě hodím.

Jo a když by to chtěl někdo předělat tak se můžeme dohodnout. ;)

Je to Liberecký kraj- Turnov. Když si budete chtít udělat výlet tak je ale asi jedno odkud budete.

Trochu jako v upířím doupěti, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...