Přejít na obsah

Dotaz! vyměna desticek a kotoucu


lada

Doporučené příspěvky

taky bych potreboval poradit s FSIII-jake desticky-nedavno jsem delal zadek-tam to bylo v pohode-ale na predek je vice druhu desticek-kdyby mel nekdo foto-budu rad kdyz ho sem date-vim dalo by se to rozebrat a koupit podle toho-ale jsem bez garaze a na parkovisti nechat rozdelany auto na hodinu,dve nechci-diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem na mysli Píst co tlačí na destičky, namazat by se měl ten jezdec co po něm jezdí třmen, čili ten imbus co vyšroubuješ, píst který tlačí na destičky když brzdíš kryje manžeta a netřeba ho mazat pokud je manžeta neporušená, jinak bych vám chtěl říct že to nemá cenu řešit, není tam žádná překážka , prostě vem imbus a jdi na to povol třmen, vyndej destičky, akorát je tam musíš dát z5 jak tam byli každá má jiné perko, a dej je tam z5 jak jsi je vyndal, pak povol ten šroubek co drží kotouč, vyměn kotouč, daj tam z5 třmen i s novýma destičkama a ty inbusy co ho drží promaž vazelinou aby krásně volně jezdily, přišroubovat a fertik, není tam už co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a přišroubovat se to musi fest nebo se to nesmi moc utahovat?? to posledni dotaz

ty máš čím dál tim víc problému .-) že sis radši nekoupil nové auto .) odpadlo by hodně tvých trápení a měl by si i servis zadarmo .

a nebo když už sis koupil ojetý měl sis ho nechat dat kompletně na jeden zátach do servisu (originálního) at ti udělají rozvody i řemen akumulítoru, brzdy, a nápně (olej,chladička,brzdovka) a máš na nějký čas pokoj ...

a nebo mužeš jezdit až do te doby než se něco po a pak to řešit . a davat vinu bazaru na skyté vady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...