Přejít na obsah

Yeti


Leftfield

Doporučené příspěvky

Yetík je moooc pěkněj. Ta barva na ofiko fotkách mi moc nesedí, ale dovedu si představit že v bílé, roso brunello nebo červné bude vypadat fantasticky.

Dost mě překvapil interiér. Vypadá velmi povedeně. Jen mi k tomu nesedí vnitřní kliky z OII. Sedačky vypadají dost pohodlně.

Těším se na něj live. Už aby byl někde k vidění, do Ženevy teď nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu připadá moc nízkej??? Se koukněte na to slovenský video. Když stojí u otevřených dveří řidiče a u přední kapoty, tak je vysokej dost.

Hmmmm tak jsem uvažoval jestli nenchat Oktu 1,6 55Kw tátovi(jako že o ni žadoní) a nekoupit si teď v akční slevě O Tour, ale...mno asi ještě počkám a když už teda, tak bych šel do Yetíska :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komu připadá moc nízkej??? Se koukněte na to slovenský video. Když stojí u otevřených dveří řidiče a u přední kapoty, tak je vysokej dost.

Hmmmm tak jsem uvažoval jestli nenchat Oktu 1,6 55Kw tátovi(jako že o ni žadoní) a nekoupit si teď v akční slevě O Tour, ale...mno asi ještě počkám a když už teda, tak bych šel do Yetíska :palec2::)

koukal jsem na to slovenske video a stejne si stojim za tim,ze je to nizke.Vsimnul sis,ze zadni kola ma vejs nez predni?????Asi ne,co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že na to, že mě Yeti z venku moc nebere, a říkám si, že je škoda že se tolik odklonili od původního konceptu (podle mě měli zachovat uspořádání zadních světel s protažením až ke střeše, pak se mi taky moc nelíbí ten dlouhej a nízkej čumák, protože to auto postrádá vizuální robustnost), tak naopak interiér se mi líbí moc, ten se jim povedl.

Co se týče pola, tak to je naprostá bomba, nejhezčí auto ve svojí kategorii a jedno z nejhezčích na trhu vůbec :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...