Přejít na obsah

nechce nastartovat


kičmilk

Doporučené příspěvky

prosím,mám takový problem .dnes za studena nastartuji

motor chytil divně ale naskočil a rožla se mi kontolka chadíci vody ujel jsem stím asi 200m a rožla se i kontrolka mazání tak jsem zastavil a vypl motor po minutě jsem už skusil nastartovat ale motor točil jak závod ale nenaskočil otočil jsem to tak třikrát moror naskočil a jel normalně ta tepla potom chytal ok už se mi to stalo jednou ,nevíte někdo co se stím děje? motor 1.9TDI 81kw rv.2001 najeto 180000km

Editováno: , autor: kičmilk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaměř se na kabeláž a kostřící body.Tam by to mohlo bejt zoxidovaný (v zalisování pinů a kabelových očkách)ale nemusí to bejt ani vidět a vzniká tam přechodovej odpor a pak jsou to takvýhle podobný závady jednou to jde podruhý ne.A blbě se to hledá a kolikrát i když to proměříš tak to je v pořádku ale pak tam protýká větší napětí a najednou to nejde.Bude to boj na delší dobu.Budeš to muset zkoušet měnit kabeláže nebo nějakým kabelem navíc posílit aby se ukázalo zda to je zrovna tam. Přeju hodně pevný nervy a úspěšnou opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím,mám takový problem .dnes za studena nastartuji

motor chytil divně ale naskočil a rožla se mi kontolka chadíci vody ujel jsem stím asi 200m a rožla se i kontrolka mazání tak jsem zastavil a vypl motor po minutě jsem už skusil nastartovat ale motor točil jak závod ale nenaskočil otočil jsem to tak třikrát moror naskočil a jel normalně ta tepla potom chytal ok už se mi to stalo jednou ,nevíte někdo co se stím děje? motor 1.9TDI 81kw rv.2001 najeto 180000km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, měl jsem podobný problém. Loni v zimě mi špatně startovala Octávka (1.9 TDi 81 kW, r.v. 2001, tehdy najeto cca 150.000 Km). Nakonec mě musel kámoš nastartovat přes kabely (který teda už z auta radši nevydavam). Zkoušel jsem všechno možný, i diagnostiku, všechno v pohodě, servis Škody si nevěděl rady, nakonec jsem dal i novou baterii ale taky marný. Nakonec jsem nechal proměřit svíčka a... byly původní, vyměnil jsem je a vše bylo ok.

Dnes ráno jsem přišel k autu - stálo cca 24 hodin, když jsem startoval, bylo kolem 3° C, normálně zapnu žhavení, spirála zhasla, nastartuju a.. startér se otočí, zvuky jak když je v posledním tažení, ale nakonec motor naskočil. Běh v pohodě a jízda taky, otáčky nepadaji. Nevíte někdo čim by to mohlo být??? Baterii i svíčky mam necelej rok starý, podle servisu nafta nepadá. Nerad bych někde uvíznu z důvodu že nenastaruju. Díky za rady a za typy jak na opravu.

Radek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...