Přejít na obsah

Radio zahadne nefunguje


Neo-M

Doporučené příspěvky

zdravim

mam problem s radiom

Skoda Fabia Hatchback (Junior)

Mal som tam radio aj subik (samozrejme aj zosilovac a kapacitor, vsetko je napojene na poistnu skrinku), rok a pol vsetko v pohode

kupil som nove radio islo cca polhodinu odrazu sa vyplo, vlozil som stare radio neslo ani to, takze usudzujem ze niekde nastal skrat alebo nieco, pretoze radia boli v poriadku. Som amater v tomto tak prosim pristupujte ku mne laicky :)

Na nete som nasiel podobny problem (nedalo sa na stranke prispievat tak preto pisem sem)

otazka

Pocas jazdy mi dnes vypadlo radio. Odstavila som auto, premerala poistky, ale vsetke su dobre. Priviedla som na tvrdo 12 V na ten vodic, ktory je oznaceny do radia cervenou farbou a radio sa rozbehlo. Takze mi vychadza, ze chyba je vo vodici, ktory spina nejake napatie od spinacej skrinky. Poradte mi prosim, bez radia sa neda jazdit. Da sa priviest este odniekial 12 V, aby sa radio zaplo a po vytiahnuti kluca vyplo ? Staly prud na konektore je, premerala som to, uz som z toho salena.

odpoved

Pokud tím červeným vodičem myslíš hnědo/červený (v konektoru radia PIN 4), je to spínané + od spínačky a jde přes pojistku SB10/5A. Zkus ji vyměnit.

no a potom este dopisala ze uz to funguje, problem je ze nechapem absolutne o com pisu, neviem ani o akej poistke sa bavia pretoze v poisnej skrinke su poistky oznacene ako 8A alebo 25A a podobne a oni pisu o nejakej SB10/5A, skontroloval som aj poistky okrem tych malych pretoze kamos hovoril ze tie s tym nemaju nic spolocne. Momentalne sa nemozem k autu dostat tak preto pisem sem aby mi to niekto vysvetlil skor nez zacnem zase nieco kontrolovat.

Alebo nejake ine riesenie ?

Dufam ze si to niekto precita a pomoze, velmi pekne dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...