Přejít na obsah

dešťový-světelný senzor


kubasta

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Pre tých, čo by chceli dorobiťdažďový senzor,ja som si senzor dorábal do FII a tam sa sklo s priestorom pre dažďový senzor nevyrába, keďže sa dažďový senzor do žiadnej FII nedáva. Tak som to vyriešil tak, že som si vyrobil držiak na senzor z plastu a nechal som si ho na sklo nalepiť v autoskle a senzor mám mimo zrkadla. Takže ani u OII nie je nevyhnutné meniť čelné sklo a kupovať zatmievacie zrkadlo.

post-407-0-90345300-1315138528_thumb.jpg

post-407-0-85339400-1315138536_thumb.jpg

Editováno: , autor: Diamant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja budu malinko OT, ale prece tak nejak k tematu.

Ted poprve mam v aute destovy senzor, samostatne bych ho neobjednaval, ale dostal jsem ho v ramci paketu.

Kazdopadne jsem silne nespokojenej, senzor je prilis citlivej (i pri nastavene minimalni citlivosti) a stira mnohem casteji nez bych si sam volil na cyklovaci. Snad jen to automaticky dovirani oken pri detekci deste se hodi, ale jinak...

Za me teda destovej senzor :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zdravím pánové,

mám prosbu. Používám služební OII (2011) v eleganci. Nemám dešťový-světelný senzor a uvažuji dodělání a současně i day light asistenta.

Mohu poprosit o info, jak je cenově a časově náročné?

Jaká je tedy rámcová cena senzoru, cena přepípnače světel a práce včetně nastavení.

děkuji a přeji hezký den

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravim, mam original destak se svetelnym senzorem z vyroby. Octavia 2 facelift 5/2009, vybava: elegance. Problem je nasledujici. Je tma, jdu k autu, spinac je v nastaveni AUTO, nastaveno v palubnim pc - vse aktivovano. Otevru na dalku a comming home se nerozsviti na poprve, ale kdyz dalkovy ovladac zmacknu podruhe. (Viz. Video) Obcas mi blbne i behem jizdy, kdy je slunecno a vozidlo ma stale hlavni svetlomety nasvicene misto prepnuti na denni sviceni? Zhruba pred pul rokem byl senzor menen a myslim, ze od te doby to blbne. Vag nic neukazuje chybu. Nejaka rada??

trim.62D4511E-F98B-4ABF-A85A-D3C14BEEE59A.MOV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automatické zavírání oken při dešti by mělo jít zapnout/vypnout i přímo pomocí MaxiDotu v Nastavení, stejně jako Coming/Leaving Home..

 

Ohledně nepřepnutí za dne na denní svícení, to mi dělá občas taky, nevím proč, ale stačí (klidně za jízdy) spínačem světel přepnout z AUTO do polohy 0 a hned zpátky na AUTO a světla už zůstanou vypnutá..

Editováno: , autor: Sharky487
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj všichni,

chci si dodělat sensor deště na O2 2010. Vím, že potřebuji jiné předni okno. Sensor deště mám a k tomu i kabeláž. Přepínač světel mám taktéž. Moje otázka zní, musím mít i jiné zrcátko? Jaké další díly budu potřebovat pro dodatečnou montáž? Stačí mi to zrcátko co mám teď? Můžu použít zrcátko z OIII, které se zatmívá?

 

Našel jsem něco na Suprba 2, nevím jestli to je nějak stejné.

http://www.partsbase.org/skoda/superb-sup-eu-2011-85740-exterior-mirror/#p-sko-3t0857511

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš mít ještě samostmívací zrcátko a kryty kolem něj. Z O3 nevím jestli bude pasovat, myslim že ne. Ze Superba 2 by mohlo (S2 má stejnej dešťovej senzor), ale moc nechápu, co tě vede hledat je u jiných modelů, to je samostmívací zrcátko na Octavie už nesehnatelné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem jen nabídku na O3. Nic víc.

Takže potřebuji -

1K0857511B - zrcátko stmívatelné cca. 1500Kč staší
1K0858548 - kryt zrcátka - pravé - cca. 150Kč
1K0858547 - kryt zrcátka - levé - cca. 150kč
3T0857594 - nějaký další kryt pro kabely od sensoru deště - NEMOHU NAJÍT, kde se kupuje 
3T0857593 - nějaký další kryt pro kabely od sensoru deště - NEMOHU NAJÍT, kde se kupuje 

 

Má někdo komplet za normální rozumné peníze?

3T0857594/3 co je to za krytky, které nejdou koupit?

Editováno: , autor: xstastnyr@seznam.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělá se to dohromady, je tím podmíněno samostmívání zrcátka. Přepínače s funkcí "Auto" se nedávaly automaticky ke každému senzoru - naopak většina je bez něj. U tebe to však nemá moc co spínat. Protože před FL nemá samostatná denní světla - význam to má až po FL - a tam se také běžně nedávaly. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odpoved,pytal som sa to aj kvoli tomu ze chcel som si dat nakodovat denne svietenie na hmlove svetla ale uz druhy elektrikar to nevedel nakodovat a zevraj pricina moze byt aj to ze nemam vypinac s polohou auto.Nemate niekde skusenost ci je to mozne ? Alebo sa spytam ci je taka moznost ze to jednoducho nejde nakodovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám starší O2 s dešťákem. Ale zdá se mi, že nefunguje moc dobře... Je možné ho vyměnit za dešťák z faceliftu? A musí se vyměnit i čelní sklo nebo to jde přelepit bez výměny?

 

Díky

 

Je to možné a sklo se měnit nemusí, jen se sundá zrcátko, pod ním se odloupne stávající senzor a nalepí nový. Jen je třeba lepit ho opatrně, aby pod nim nezůstala vzduchová bublina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...