Přejít na obsah

Stavitelný podvozek V-maxx


Hoňass

Doporučené příspěvky

Ne tam de o to že varianta 1 má -60 a varianta 2 má -65 . A ještě bych se chtěl zeptat ten kdo má tento podvozek.Když to stočím na max jestli při plný zátěži nebude škrtat o lem popřípadě kolik je max zatížení. ( jestli se to už povedlo někomu vyzkoušet :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když to dáš úplně dolu a budeš mit 5 lidí v autě tak budes ležet na dorazech podle mě dávat to na plno dolu na normal ježdění je nesmysl taky mám snížený auto a občas je to patřičně na h.... skrtá nápravnice nebo hůř vana motoru.... a jestli to bude škrtat? to zaleži na tom jaky máš kola jaky máš ET když sou vylezli tak skrtat budes tim si můžeš bejt jistej a budes kurvit plastový nadkolí.... a co se týče V maxxu tak sou to nejhorší a hodně levný podvozky nebral bych ho kup si KW s pevnym sniženim o 30/30 a budes spokojenej to ma cenu V maxxem to dostanes na zem, ale bude to auto k h....

Editováno: , autor: Tomáš Ptáček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mne nejsou žádné 2 varianty podvozku V-maxx...některé stránky to značí "varianta 1 a 2" ale to jen jako varianty pro různé motorizace...jinak souhlas, že bych si připlatil a dal kvalitnější podvozek HP, Weiteck, Eibach, KW, HR, Koni

já mám Weitec Hicon TX a plná spokojenost :palec2: přes léto chvilku nastaveno na - 65-70 mm a na běžný ježdění nepoužitelný....jinak kola 8" x 17 ET 35 s pneu 205/40 17 tam vejdou jen tak tak, zadek vpoho, předek dle použitých pneu...mne lehce škrtali plast podběhu při zhoupnutí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kibi: ja jsem koukal na ten tvůj podvozek ale přidemi že 27 000 km je už dost ale je mi jasný že se na tom projevuje ta super cena. mam kola 17"x8J et32 a gumu 215/40 tak doufám že mě to vleze bez podlože protože pak by to už docela lezlo takhle to mám krásně zároveň s lemem.

maca: ten podvozek je pecka ale to už je jiná cenová relace než V-maxx:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoňas: 27000km na podvozek je opravdu málo :) ...na prvním jsem najezdil cca 110000km a když jsem ho vyndal byl ještě naprosto ok...doteď možná ještě jezdí na jiné Fabce, druhý měl tuším cca 30tkm a když jsem ho vyndal, byl ve stavu nového - teď ho jezdí Losky na Fábině....tento jsem kupoval jako zánovní - najeto 10tkm, zbytek jsem najel já...pokud člověk nejezdí po dobytčí dráze, takpodvozek téměř vždy vydrží přes 100tkm ;) cena je dle mne rozumná - ono jak se něco koupí a chvilku používá, tak to téměř okamžitě spadne s cenou....nehledej v tom žádné kulišárny ;)

PS: neber to jako lákadlo na koupi mého podvozku, ale spíš jako mojí zkušenost ;)

jinak ty tvoje kola 17"x8J et32 a gumu 215/40...to už musí být pod lemem tipťop :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové ;)

jak zde již padlo, ano mám stavitelný podvozek V-maxx a jsem s ním spokojen ;) Dostal jsem se k němu náhodně a za takový prachy,že jsem neváhal ani vteřinu..nikdo to tady neměl na Fabii ( nepočítám octavie) tak jsem to zkusil a pohoda..rozhodně lepší než můj předchozí pevnej SuperSport...jinak kola mám OZtka 8*17 ET35 gumy 205/40 a pohodička..vzadu úplně(i při 5ti lidech)..jen ve předu jsem řešil potíž..při plným snížení tedy -65 bylo mezi maticí podvozku a gumou misto tak max na cigaretovej papírek :D gumu to nebralo ale bál jsem se toho...při 215 gumě by to určitě bralo o gumu! No každopádně jsem takto nechtěl jezdit tak jsem to celý vyhodil zase ven dal jsem do pryč malou pružinku a nasadil znova..nyní jsem na předku na cca -80 a zadek -70...jezdím takto jaro leto podzim zima a no problém..jen teda když mám letní a seknu hodně zatáčku sem tam si kolo lízne o podběh..a jinak veškeré informace v mém vlákně včetně fotek ;)

post-116-0-63973500-1292685830_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím pánové ;)

jak zde již padlo, ano mám stavitelný podvozek V-maxx a jsem s ním spokojen ;) Dostal jsem se k němu náhodně a za takový prachy,že jsem neváhal ani vteřinu..nikdo to tady neměl na Fabii ( nepočítám octavie) tak jsem to zkusil a pohoda..rozhodně lepší než můj předchozí pevnej SuperSport...jinak kola mám OZtka 8*17 ET35 gumy 205/40 a pohodička..vzadu úplně(i při 5ti lidech)..jen ve předu jsem řešil potíž..při plným snížení tedy -65 bylo mezi maticí podvozku a gumou misto tak max na cigaretovej papírek :D gumu to nebralo ale bál jsem se toho...při 215 gumě by to určitě bralo o gumu! No každopádně jsem takto nechtěl jezdit tak jsem to celý vyhodil zase ven dal jsem do pryč malou pružinku a nasadil znova..nyní jsem na předku na cca -80 a zadek -70...jezdím takto jaro leto podzim zima a no problém..jen teda když mám letní a seknu hodně zatáčku sem tam si kolo lízne o podběh..a jinak veškeré informace v mém vlákně včetně fotek ;)

Musim souhlasit s Lugem mam stočeno až dolů a mezi maticí a pneu je opravdu hodně málo placu... Jinak zatim ho mam 3/4 roku a vpohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

že by na fabce v-maxx vydrzel vic :-) teoreticky to mozny je, fabka je mirne lehci a ma mensi previsy

jinak ja tehdy na octu koupil v-maxx fungl, cca po pul roce zacal tyct jeden predni tlumic (vymena v zaruce) a dalsich par mesicu na to oba zadni (byly mi vraceny penize) nepocitam ale kolik s tim bylo saskaren okolo, penize za vymeny, nutnost koupit jiny tlumice po dobu vyrizovani reklamace atd

jinak komfortem byl moc prijemnej, pak kdyz jsem dal HR tak byl komfortem podobnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak jsem se rozhodl že zatím koupím funglovku V-maxx. Možná za rok nebo za dva koupím lepší ale zatím budu jezdit na V-maxx když bude v záruce .Nemá někdo zkušenosti s tímhle obchodem? http://www.tuning-in.cz/skoda-fabia-sportovni-vyskove-stavitelny-podvozek-vmaxx-2.html protože za 8000,- to je super cena teda ještě + 1000 za tyčky stabilizátoru. Jestli nebudou problémy při reklamaci když je to tak levný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ještě bych se chtěl zeptat. jelikož skončila akce na ten podvozek tak jsem na sbazar našel tenhle podvozek http://tuning.sbazar.cz/sportovni-podvozek-roudnice-nad-labem-o5099060.html podle barvy pružin a matic je to asi V-max ne? ale když jsem mu psal tak prej zadní tlumiče u toho nejsou že se tam dávají originál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...