Přejít na obsah

Panoramaticka střecha


Viktor Koska

Doporučené příspěvky

Máte někdo zkušenosti s panoramatickou střechou u Yetiho, popř. Superbu comb.Už jsem se na to chtěl zeptat dávno.Mám jí u Yetiho, super věc, ale jedno me zaráží, nechám odtaženou roletu a auto stoji třeba hodinu zamčené a roleta se sama zatáhne po nějaké době.Víte důvod proč to auto dělá??:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pano střechu nemám, ale zcela laicky bych uvažoval, že se roleta zatahuje preventivně kvůli přehřívání interiéru, když auto někde stojí na slunci. Možná, že to tedy bude závislé i na teplotě v interiéru - nezkoušel jsi třeba, zda to udělá i teď v zimě ?

Editováno: , autor: tentacle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení - Komfort-

Rain closing

(Zav. za deště)

Zde můžete u vozidel s dešťovým senzorem zapnout, resp.

vypnout funkci automatického zavření oken a střešního

okna za deště u zamknutého vozidla. Pokud neprší a

funkce je zapnutá, tak se elektricky ovládaná okna včetně

střešního okna po cca 12 h automaticky uzavřou.

Zřejmě to bude platit i pro tu roletu.

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky a už vůbec ne svoje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Nazdárek panoramatickou střechu mám na yetim.Super věc, popravdě skoro nepoužívám klimu.Neni nad otevřenou střechu v létě.S tím skřípáním trošku pravda.Ale ted řeším zavažnější problém, nevim zda za to může střecha ale podežření mám.Zátéká mi do auta.Při silném dešti mi teče voda kolem pačky na otvírání haupny, to jsou ucpané odtokové kanálky co vedou od čelního skla.To je ok.A další, posledne mi začala vytékat voda kolem otvoru co jsou přední pasy a to už mi vrtá hlavou, kde se tam voda vzala, jsem nuce sundat všechny plasty kolem pasu a jen se modlím abych nemusel sundavat strop a kouknut se zda je dobré těsnění kolem té otvírací střechy.Jen připomínam auto stálo dva dny před domem a byla na něm sníh,který postupně roztál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek panoramatickou střechu mám na yetim.Super věc, popravdě skoro nepoužívám klimu.Neni nad otevřenou střechu v létě.S tím skřípáním trošku pravda.Ale ted řeším zavažnější problém, nevim zda za to může střecha ale podežření mám.Zátéká mi do auta.Při silném dešti mi teče voda kolem pačky na otvírání haupny, to jsou ucpané odtokové kanálky co vedou od čelního skla.To je ok.A další, posledne mi začala vytékat voda kolem otvoru co jsou přední pasy a to už mi vrtá hlavou, kde se tam voda vzala, jsem nuce sundat všechny plasty kolem pasu a jen se modlím abych nemusel sundavat strop a kouknut se zda je dobré těsnění kolem té otvírací střechy.Jen připomínam auto stálo dva dny před domem a byla na něm sníh,který postupně roztál.

Jednou jsem měl ten samý problém a teklo mi okolo čelního skla. Bylo špatně nalepené.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, panoramu jsem měl na Peugeotu 407, tam to bylo super, nízký strop a s tou skleněnou střechou to bylo super, (je pravda že jako řidič si to moc neužiješ), když jsem ji zatáhl bylo to jak v rakvi..., pravda, když hodně mrzlo namrzala, tak jsem ji zatahoval tou roletkou kvůli izolaci. Neměl jsem s ní problem ač jsem četl, že občas praskala kvůli pnutí, taky prý roleta odcházela, nevím, je pravda že jsem se děsil z případného krupobití nebo vandalizmu. Na Yetim nemám a nějak mi to nevadí, je tu vysoký strop, tak mi nějak nechybí a je o starost míň... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim, auto mam 2 a 1/4 roku (marec 2012) a co sa tyka funkcnosti panoramatickej strechy je uplne v poriadku a to ju pocas leta otvaram denne. Problemom je len veterny stitok (sietka, ktora sa vysunie po otvoreni strechy v prednej casti) ktora je na niektorych miestach uz pretrhnuta. Nevyhoda je ze otvorenu panoramu si vychutnate tak do 80 km/hod, potom je uz dost hlucna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Nevim jak jsi to vyresil ty,ale me vrzala po 8 mesicich pri otvirani a pak zacla skripat i zavrena,tak jsem to reklamoval a meli to tam asi mesic a stalo me to dost nervu penez a casu kdyz jsem jezdil kazdy tyden do prahy ze to mam hotove a ono to stale vrzalo.Po mesici mi to opravili ale vydrzelo to asi mesic,ted to resim primo v Boleslavi protoze uz neminim mit auto mesic v servisu bez nahradniho a pak stejne nic,trvam na kompletni nove strese a ne oprave.Tak preji hodne stesti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...