Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jojo, je to trochu masakr ale už jsem to viděl naživo a fakt nádhera. No je super, že to má inteligentní asistent řízení takže tomu naložíš a fakt to prostě jede a nejde do smyku (na suchu samozřejmě a dá se to vypnout)... Motor myslím z Yamahy R1 nebo nějaké takové litrovky a tím že to je vpředu těžký se to nezvedáte, no prostě sranda, fakt bych to chtěl jednou zkusit řídit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už měl být tento týden, ale Ozák něco má a já mám víkend celej pracovní.

 

Navíc se láme měsíc za chvíli a já nevím stále svoje šichty. Budu vědět zítra snad večer, takže pak brnknu Ozákovi a pár z Vás, čili jen vyvoleným :)  A domluvíme se....

 

Jo a taky ty samolepky ještě nemám, nějak nestíhám.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK.

 

Stringo - já je viděl poprvé na nějakém autosalonu, byl tam dokonce jeden kousek s originálním přívěsem. Bomba. Ale motor to má svůj - Rotax, nepřebírají nic od Yamahy. Výrobcem je koncern Bombardier. Mně se tedy víc líbí cestovní verze.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, ale uz dlouho nic nedovalil. To se bude muset polepsit kluk jeden. Vsichni nechteji byt hubeny jako on.
Pawouk si bez dovoleni zmenil avatara. Pry si ho ted nechal vytetovat i na rameno, dostal igelitku a obed od Skody tak ted musi rok delat reklamu. [emoji3]

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Pawouk napsal:

Možná, že jsem se úplně přesně nevyjádřil, spíš ta otázka měl znít - na čem (jakém vozidle) jsem to logo vyfotil? A nepište, že Škoda, to dostanete rovnou banána. :kol-48:

 

Nejsem si jistý, ale vypadá to jako Citroen! Citroen Picasso.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Avatar?... Na mém megaautě na srazu. Já viděl, jak jsi ho furt okukoval, i z dálky ti jedno oko pod brejlí uhejbalo k mému chrochtákovi. [emoji6]
Petrrr... Kdybys byl v Žamberku, tak bys věděl, že jsme se přežírali chipsama od Ozáka, měl tam celé krabice [emoji6]


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...