Jump to content

Hospoda u Karoqa

naše hospůdka u Karoqa

1 topic in this forum

1. Nová ŠKODA KAROQ

• 41 replies
      • 10,765 views

• Aktuální příspěvky

• zdravim vas vymenili mi predne loziska v servise, nepovedali mi ale znacku isiel som do chorvatska a nad 120km/h zvuk ako ked idete po tej bielej ciare na dialnici, no neskutocny hukot, na natocenie volantu to ale prestane nerobilo to vzdy... dal som to do ineho servisu s tym, ze loziska som kupil SKF, po zalozeni sme zistili, ze tie predtym tam dali smejd starline no problem mam ale iny, teraz nad 120 nehuci nic, ale od 50-100 je taky divny zvuk z praveho kolesa, ako keby bol kamienok v disku, vsetko skontrolovane nic tam nie je, ani za brzdovym stitom...   chcem sa opytat, moze byt vadne aj nove lozisko? mam to reklamovat cez obchod, kde som kupil? na aute som spravil 5km, montovali to podla momentov v dielenskej prirucke alebo to bude nieco ine?
      • Tak hlavní otázka je, zda tam je to ovládání teploty, čekal bych něco jako u Scaly, ale na fotkách tam nejde nic vidět. A nebo půjde cestou příštího golfu, který má ovládání pod displejem:   A ten ovladač DSG bude asi také podobný jako u Golfu: Docela zajímavé je "vypínací" tlačítko pod displejem MIB: To by nasvědčovalo návrhu z Golfu a ovládání ventilace asi přelepeno.  
        @omicron Když mám klimu na AUTO, fouká po nastartování dost, a vypnutí AC nepoužívám kvůli úspoře 🤣, ale vypínám ji pár minut před příjezdem, jednak se vysuší výparník a klima pak nesmrdí. Druhak je to příjemnější, než dostat přes obličej když vylezu z 21,5°C do těch venkovních 36°C, za tu dobu se teploty aspoň trochu srovnají. (když tak přemýšlím, tak používám jen 3 "funkce" klimatizace, AC OFF, tlačítko AUTO (vše auto při nasednutí), nastavení teploty).
      • poprvé vidím na faktuře z AS olej 0W-20..slušná raketa..800,-/litr..ale na druhou stranu bych čekal osobně větší cenu za ten olej, protože už jsem viděl i fakturu za 1.000,-/litr za olej 5W30..
      • Já teda nevím, ale raději než takto nalepené odrazky tak zůstanu u před Fl světel...

@ronskispeed V pohodě, já se zas nevyznám v jiných věcech (a že jich je 🤣 ), bohužel ale tady to prostě nefunguje tak jak by člověk běžně očekával 😶
      • tak s CGPA bych tomu věřil, je jinak zpřevodovaná než ostatní haťapky