Jump to content

Hospoda u Karoqa

naše hospůdka u Karoqa

1 topic in this forum

1. Nová ŠKODA KAROQ 1 2

• 44 replies
    • 43.2k views

• Aktuální příspěvky

• No nevím ta sada je spíše na praskliny a vyštíplé kousky, tohle máš jako by oděrky. Osobně bych zajel na konzultaci někam do kvalitního Autoskloservis co s tím. 
    • Mam jiz druhy vuz kde mam jak senzory tak i kameru a jednoznacne kamera je cislo jedna. Hold pokud neni kmera pipak asi lepsi nez nic, ale dnes nabizi kameru kde kdo. Kdyz jsem bral auto v roce 2014 delal jen malo kdo a ceny byly rakety na tom varili neskutecne.   Jak jsem uz vyse na Karoq sem tam kamera hodi chybu a rozliseni mohlo byt lepsi, na to jak si Skoda hraje na hogo fogo. Kvalita kamery jako u francouzu a horsi nez u asiatu.
    • Měl jsem O3 RS po faceliftu a ten zvuk byl super. Na sport jsem nejezdil casto jak asi ostatni, ale kdyz jsem na nej prepnul, byla citelnejsi zmena projevu auta (jak reakce na plyn, podvozek, tak zvuk). U O4 je ta zmena prakticky neznatelna, zvuk žádný a z požitku se stala nuda. Vlastne není moc duvod ani chut sportovni rezim pouzivat... A o to mi z principu jde. Je docela ostuda, ze takovou věc tam nedají a vlastně to ani nijak nezmiňují (Skodovka a bohuzel ani prodejce). Každý podle vkusu, respektuji nazor vsech, ale mne se ten zvuk libil a bavil me.
    • Aby jsi si za 5 let koupil novy vuz. Auto spotrebni vec, jako telefon nebo lednice, jen je o kousek drazsi 😜👍.
    • Nejde náhodou v individualu nastavit všechno krom toho zvuku na sport? Pokud vím tak ano, tím pádem nevím proč bych měl řešit deaktivaci. První co totiž mačkám když sednu do auta je individuální mód. Ten zvuk bych si zapl jenom když bych chtěl.
  • Create New...