8 příspěvků k tomuto tématu

ŠKODA KAROQ je zcela nově vyvinuté, kompaktní SUV. Emocionální a dynamický design s řadou krystalických prvků využívá nový designový jazyk vozů SUV značky ŠKODA. ŠKODA KAROQ nabízí velkorysý prostor v interiéru i velký zavazadlový prostor, nové asistenční systémy, Full LED světlomety a vůbec poprvé ve voze značky ŠKODA také digitální přístrojový panel.

Stránka modelu: http://www.skoda-auto.cz/models/karoq/prehled/

Více článků o Karoqu: http://www.skodahome.cz/search/karoq/

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak nám prodávají Karoqa...

A jak tak koukám, je to asi už klasika u náběhu, není ještě vše k mání.

Třeba 1,5 TSi pouze s DSG. kol119

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

U Ambition jde ne? Konfigurátor na webu bych nebral jako etalon toho co lze a nelze mít.

1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahojte,

mal niekto možnosť porovnávať Tiguan s Karoqom? Aký máte pocit?

Prípadne ak sa niekto vyzná v technických, konštrukčných rozdieloch oboch áut, budem rád za informácie.

Ja viem len, že podvozok by mal byť na rovnakej platforme MQB, ale Tiguan je o málo dlhší a zároveň má dlhší rázvor. Stojí na kolesách s väčším celkovým priemerom.

Vyberám auto pre rodičov: Tiguan Comfortline 1,4T 92kW + nejake príplatky vs Karoq Style 1,5T 110kW + nejaké príplatky. Výbavy sú zhruba podobné. Tiguan má viac asistenčných systémov (lebo ich má už v základe), Karoq by mal viac komfortnej výbavy ako navigácia a el.ovládaný kufor (čo ale nie je podmienkou). Rozdiel výslednej ceny je cca 2000€. Tzn. Tiguan je drahší.

Ešte dodám, že čisto subjektívne za Karoq u mňa hovorí vzhľad (u rodičov presne naopak :) ) a za Tiguan podľa mňa technicky jednoduchší (asi spoľahlivejší) a overený motor 1,4T oproti 1,5T (nová architektúra, vypínanie valcov,..)

Vopred ďakujem za vaše postrehy a možno podobná diskusia pomôže aj niekomu inému.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Měl jsem objednaného Tiguana R-line 1,4 tsi Com a  ted jsem změnil na Karoq Style.Podle mne je Tiguan o dost dražší a je dražší i co se týče doplňků (Comfortline),porovnávám s výbavou Style.Led světla máš u Style v základu ,ty  u Tiguana + cca 40 tisíc, navigace u Style v základu Amundsen je ,u Tiguana+ 22 tisíc DM, DMPro cca 60 tisíc atd. (stačí porovnat v konfigurátoru obě  auta).Tiguan je cca  o 10cm delší.Velikost kol je stejná ,R line má 19 a 20" ,ale průměr je17,18" ,záleží co si vybereš  a zaplatíš.:rolleyes:Za mně je Tiguan o něco hezčí ,ale musí mýt full Led svetla+ led za příplatek i vzadu,ale zaplatíš o dost víc.

Upraveno uživatelem cilda1
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hej, cenovy rozdiel je nejaky, ale nie je to az tak podstatne..

Led treba v cene ratat porovnatelne, tzn u tiguanu zakladne led (nenatacacie)

Priemer kolies je naozaj vacsi u tiguanu, myslim vratane gumy, nie len priemer diskov. Proste Tiguan ma na rovnakom priemere viac gumy (porovnaval som to na 17" verzii)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Rozdíl mezi statickými a plnohodnotnými led .

22.JPG

33.JPG

Upraveno uživatelem cilda1
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud bych se měl rozhodnout podle vzhledu - za mě jednoznačně Tiguan.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se