Přejít na obsah

Sraz RS / TDi / atd.


Doporučené příspěvky

takže jsem to zjistil a koukám s hubou dokořán. Cimbu dolaďuje SW s tím, že testovaný vůz OII RS TDI má nabržděný výkon v sérii 150 kW, nikoliv 125 kW, jak výrobce uvádí (? :o ?) a krouťák 380 Nm oproti papírovým 350 Nm. Je prý předpoklad, že motor z jiného auta by na tom byl plus mínus stejně. Proto bylo poměrně snadný docílit uvedenýho zvýšení na 173 kW a krouťák 420 Nm. Předpokládá, že po finálním doladění bude výkon až cca 178 kW. Převodovka i spojka by při normálním zacházení neměla mít problém. Filtr pevných částic tam je a přežije to. Jediný, kde může vzniknout potíž, a proto nebude možný takový výkon nastavit, jsou motory s DSG. Tam hrozí poškození převodovky. Doufám, že jsem to interpretoval správně. :)

ten výrobce Škoda jsou asi ale blbci, když se sekají o takový kW ve výrobě :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimoň je daleko, ale dá se to, byl jsem tam předloni na Mimoňských válkách a to už teda nikdy, nicméně na škoda akci to nemusí bejt špatnej plac

Jojo mas recht, Mimonsky valky jdou take uplne mimo me, moc lidi moc aut a velkej bordel. Ale na akccicku takovouhle pro skodofky je to ok.

post-6121-1203242911_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, že tohle si romane kluci domlouvaj už pravidelně, jenom nám to uniká. nebo teda já o tom loni mam pocit věděl, ale nejel jsem

Aha.Tak kdyby se něco domluvilo,tak mi dejte vědět.Doli na mě kontakt má.O vikendu by se to dalo uskutečnit.Aspon vyvezu rodinku někam na výlet a budu mít jeden bezvýznamný plus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...