Jump to content

Hlouchyno

Uživatel
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

85 Excellent

About Hlouchyno

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

1,818 profile views
 1. Pár reálných fotek maskovaných prototypů v různých barvách..
 2. Hlouchyno

  Tlumiče

  A jaký má přesný datum výroby? Myslím, že do května 2014 měla OIII tvrdší zadní tlumiče, které škodovka následně nahradila právě v 5/2014. Pokud má tedy ještě původní "tvrdší" variantu, tak to může být tím..
 3. Hlouchyno

  koroze

  Ať to nemusím vypisovat znova. Každopádně stojí určitě za kontrolu u každé OIII.
 4. Kamarád uvažuje nad těmito, ty jsou podle mě rs podobné. https://www.milotec.net/kat-c-3-688-22-Dummy-koncovky-vyfuku-Alu-Brush-Skoda-Octavia-III-Facelift-r-v-2013-2017-d1287.htm
 5. Možná ti pomůže tento úryvek z článku.😉
 6. Hlouchyno

  Škoda SCALA

  Nevím to jistě ale nemá ta bílá právě základní světla? Foto z Instagramu..
 7. Já to spíš vidím tak, že někdo měl stěrače v servisní poloze a zvedlé a otevřel při tom kapotu. Hodně stejné poškození má kolega, který právě udělal viz výše popsané.
 8. Technický líh laku opravdu nic neudělá. Namoč prostě hadr do lihu a místo tím přetři. Jinak bych na tu korozi použil možná odrezovač s taninem..
 9. Jen ještě doplním, že kódy tvé barvy by měli být (F8Z / 4L4L). Asi jeden z nich...
 10. U mě stačil jeden telefonát a zodpovězení kódu barvy, toť vše..
 11. Já mohu za sebe doporučit http://www.oleje-shell.cz/index.php?k=1&k1=1. Je to oficiální distributor, takže snad o padělky by jít nemělo..
 12. Nedávno jsem potkal na parkovišti. Asi je velmi spolehlivá..
 13. Já si nedokážu představit, co by dokázalo zmáčknout ten jazýček, aby se konektor vysunul. Případně bych to taky zakápnul nějakým lepidlem, ale myslím si, že i bez toho to nic neudělá.
 14. A nekoupil jsi náhodou low led světla z fl? U toho myslím svítí jen to malé c.
 15. @miklisek Já vím, že to možná zní vtipně ten sever, ale jinak si nedokážu vysvětlit, proč levá strana, kam svítí sluníčko,je po třech letech stále krásně černá a pravá byla zelená už po 1/2 roce. Souvisí to asi právě s větší vlhkostí. Samozřejmě ale auto podle světových stran neparkuji. Je to ale tak nepodstatná věc, že jsem ji řešil právě jenom potom prvním půl roce. Teď tam mech je už druhým rokem, ale je pravda, že v létě, kdy je sucho, mech na chvíli mizí.
×
×
 • Create New...