Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Joker 85

Uživatel
 • Počet příspěvků

  61
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

17 Dobrá

O uživateli Joker 85

 • Hodnost
  Uživatel

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Joker 85

  Škoda SCALA

  Dobře oni. Jsem čekal třeba 40l. A pak mohla Scala RRRS udělat třeba na NÜRBURGRINGU rekord s nejmenší nádrží v kategorii 😂
 2. Joker 85

  Škoda Octavia III facelift

  Máš pravdu, každopádně třeba já osobně víc ocením tuhost karoserie než kvalitu plastu na nárazníku a aspoň u té tuhosti kterou třeba já poznám se škodovka zlepšila. Ale asi nejvíc co mě teda u oct3fl dostalo bylo jízdní vlastnosti při úplném vypnutí stabilizace. To je fakt masakr. To ti pak udělá představu kam to všechno spěje... Škodovka by se měla hodně zamyslet a začít s tím něco dělat. A nejdřív začít u základních věcí u auta a to jízdní vlastnosti. Místo toho se snaží jízdní vlastnosti posouvat spíš asistenty což mi přijde postavený na hlavu a u mě škodovka padá slušně dolů. Kluci ve skodovce by měli dostat jako služební auta třeba mazdu a pak stavět auta.
 3. Joker 85

  Škoda Octavia III facelift

  Stačí stáhnout za jízdy okýnko a dát zároveň dlaň přes dveře a střechu a zatočit párkrát do levá a do prava. Myslím že budeš zírat jaka je oct2 žvýkačka.
 4. Joker 85

  Front Assistant

  Pomalu stejná zkušenost. Jak u Sup3, oct3fl, hnůj daj Kona, hnůj daj Tuscon. Takže pro mě Asisten úplně o ničem. K tomu aby to opravdu fungovalo pořádně aspoň na 99,9% to má hodně daleko. Nejhorší byl v Sup3.
 5. Joker 85

  Škoda Octavia III facelift

  Možný to určitě je že některé vnější plechy jsou tenčí každopádně oct.3FL o proti 2FL je o poznání jako celek karoserie pevnější a méně se kroutí.
 6. Joker 85

  Škoda SCALA

  Začínám se bát jak bude vypadat Octavia IV.
 7. Joker 85

  Škoda SCALA

  No.... Tak hromadu řeči kolem a upřímně? Za mě to je Teda fakt slabota. První co mě napadlo bylo Seat..... Čekal jsem víc o dost víc.... Aspoň něco trochu originálního... Zajímavého.... Zlatá Octavia III facelift.
 8. Joker 85

  Možnosti kódování u OIII

  Super. konečně vysvetlení . Díkas
 9. Joker 85

  Možnosti kódování u OIII

  Pásy se zatáhnout pouze když vystřelí patrony.....před aktivací airbagů. Pak se musí vyměnit i s jednotkou a airbagem. Takže teď moc nechápu co ti dotáhlo pásy. Může někde vysvětlit? O žádným takovém systému který se dokáže opakovaně aktivovat bez servisního zásahu nevím že by škoda používala.
 10. Joker 85

  Videotest Jazdenky Škoda Rapid 1.6 TDI

  Nejsem, ale k čemu je ten test potom dobrý? Popřípadě jakou může mít vypovídající hodnotu třeba pro mě? Trochu soudnosti v dnešní době by mu neuškodilo. Má najezdeno tak 300 000km na 5 autech a hned dělá video test na YouTube. Sorry jako 😂👌
 11. Joker 85

  Videotest Jazdenky Škoda Rapid 1.6 TDI

  No... V jeho věku zajímavý test. Určitě vyzkoušel tak 15 aut a má aspoň 900 000km najezdeno.
 12. Joker 85

  dobrej magor ve Fabii

  Nejdřív Sesekat pak na něj vyprázdnit močový měchýř a pro jistotu vypustit všechny kola.
 13. Joker 85

  DSG vs manuál

  Žádná. Skončila u japonské konkurence.
 14. Joker 85

  DSG vs manuál

  Když to tu pročítám vzpomněl jsem si jak si kamarádka kupovala nové auto. Tak jsme to sní rozebírál všeobecně, aby měla trochu přehled. Přidával můj pohled s plusy a mínusy na její otázky ohledně motorů asistentů atd. I jsem ji automatickou převodovku doporučil. A upozorňoval jsem ji ať si to hlavně nejdřív u dealera vyzkouší. Zkušební jízda s automatem proběhla. Měla auto na celý den. A když auto vracela usměvavý prodejce se ptal jestli se jí krásně jezdilo a co ten automat, že pro ní bude super volbou 😂. Odpověď dostal. Cituji : // jsem sice blondýna a asi i tak jezdím ale ten váš slavný automat neví co dělá a už vůbec ne to co chci já. Jezdil jste v tom někdy? Měl by jste se s tím svézt protože to je možná rozbitý. //. Když mi to vyprávěla šel jsem smíchy do kolen 😂😂😂😂😂 Holt blondýna😉
 15. Joker 85

  Deriváty (Scout, Sportline, L&K, RS)

  Když jsem to viděl poprvé opravdu jsem umíral smíchy. Stejný jezdce s dodávkou na stejným okruhu to dá za 10:08 a škoda se chlubí s časem 9:30? Jaj... Tohle musí být opravdu Rs zabiják.
×