Jump to content

Joker 85

Uživatel
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Joker 85 last won the day on June 26 2019

Joker 85 had the most liked content!

Community Reputation

228 Excellent

About Joker 85

 • Rank
  Profesional

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Že se bude zdražovat u škodovky plošně 2x v roce 2020 bylo v plánu už v roce 2019....takže za normální situace by mě to ani malinko nepřekvapilo ,ale v celosvětové situaci mě to krapet zaráží..
 2. Joker 85

  Škoda KAROQ

  To bude apríl 😂😂😂 nebo tam někomu hodně slušně hrablo....
 3. Za mě webasto i když má člověk garáž. Chytrá používá v zimě několikrát denně. Před školkou, obchodem, kadeřnikem, nechtama, solarkem,kosmetikou, kavárnu, restaurací 😂😂😂😂😂. Samozřejmě jen když je i přes den zima.
 4. A k čemu to bude dobrý? Každý má odlišné podmínky a používání. Vypovídající hodnota bude minimální.
 5. Joker 85

  Škoda SCALA

  https://www.testyojetin.cz/zajimavosti/test-zrychleni-100-200-km-h-mezi-skoda-kodiaq-rs-a-scala-1-5-tsi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu Docela sranda. Jsem rád, že to někdo udělal oficiálně 😂
 6. https://www.testyojetin.cz/zajimavosti/test-zrychleni-100-200-km-h-mezi-skoda-kodiaq-rs-a-scala-1-5-tsi?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu 😂😂😂🤭
 7. @abyssisNejlepší je si to osobně vyzkoušet. Každý má jiné jak vnímání tak styl a požadavky na jízdu. Měl jsem pár dní Kamzika na klasickým podvozku s R17 a je to pro mě na normální běžnou jízdu dobrý a spíš bych ocenil ještě malinko tvrdší. Takže já bych o tom uvažoval a vyzkoušel.
 8. Určitě se někdo ozve. Dost pravděpodobně to hodně lidí řešilo. Ten jeden je tak trošku nepohodlný když má i auto s kessy. @Bumbisek jj kdyžtak holt zjistím.
 9. Nezná prosím někdo cenu dálkového ovladače od nezávislého topení? Dost Vážně uvažuji o pořízení druhého.
 10. Je tu vůbec někdo s podobnou úpravou?🤔
 11. Ahoj. Auto jsi prodal, nebo pomohla výměna za B16 s je spokojenost?
 12. A na superb dostaneš větší slevu
 13. @Roman Kušnír to asi ani nestojí za gratulaci..... A po ramenou placám prodejce. ( ono je rozdíl si koupit jedno auto nebo šestý o toho samého prodejce který je rád že se zase zastavím na kafe u něho a ne u toyoty nebo mazde) úplně na suchu není a garanční prohlídky zdarma nedělají. K RS TSI se dost informací rozcházejí od zdrojů co mám já, takže jsem zvědavý jak to dopadne. Mě zajímá motor, podvozek a samozřejmě cena ( slevu už znám 🤷‍♂️)...zbytek mi je tak nějak jedno Ps: Už slyším Spidermana jak řve 🙉 že nejsem v hospodě 🙊
 14. Sleva sleva je sleva. Ja za posledních pár let díky slevam na nových autech (konfigurovaných) jsem ušetřil od cenikove cca 200tisic. To je špatně? Měl jsem brát bez slevy?( to by pak nebyla škoda) Jinak k tématu. Už se někde proflakla cena RS tsi?
×
×
 • Create New...