Jump to content

Hanzcz

Uživatel
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutral

About Hanzcz

 • Rank
  Nováček

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zítra postnu, nicméně, jak jsem řekl, technik u Šmuclera v Plzni na to našel TPI, u mne se to projevovalo vynechávaním audia přez kabel u applecarplay a po chvíli degradaci zvuku na úroveň repro z tržnice, od te doby cajk...
 2. Řešeno na garančce, mají na to TPI, přehrání firmwaru na swing+ a od te doby fachá, vyřešeno. Verze iOS u mne aktuální a dělalo to na různých verzích iOS, kabelech a zařízeních.
 3. Tak to máš za deset tisíc po motoru, proč? Protože to internetová veřejnost píše na internetu?.
 4. Dle mého ucha na naprosto tovární sestavě Swing DAB je kvalita digitálu o dost lepší, hned je poznat, že při slabém signálu stanice přeskočí na FM. Dalo by se to přirovnat CD vs MC.
 5. Co to povídáš za nesmysle, jaká je příčinná souvislost se zaviněním DN např. při nedání přednosti nebo nepřizpůsobení rychlosti stavu a povaze poz. komunikace s odrazkami či zadním združeným světlem z po face modelu. Rozhodně bych to nepaušalizoval. Nebo mi chceš říct, že když mám víčko na nádobku ostřikovačů, které je na Scale a Fabia až mr 2020, tak jsem zralej na spoluúčast při DN. ???.
 6. Řekl bych, jak bylo x-krát řečeno, že záleží, neboť 81 kw motor kvůli velkým kotoucum nelze osadit 14”, nevlezou se tam, u 15” nezáleží.
 7. 04/2019 combi style dynamic packet 81kw 6mt
 8. Tzn. zmáčknout čudl start/stop bez spojky?
 9. Objednávali jsme 11/2018 a dodáno konec dubna 2019 a v autě vše podle objednávky 81 kw, 6 MT, style plus, i když v tu dobu již daná konfigurace nebyla dostupná cca 4 měsíce.
 10. Hanzcz

  Dodací lhůta

  Prodejce plní, co řekl, dnes auto dodal výrobce a odběr bude 29.4. Takže čekačka +-20 týdnů.
 11. Hanzcz

  Dodací lhůta

  Tak dnes aktualizace v čekací lhůtě combi style plus s paketem dynamic,81kw, 6. st. man. Objednána konec 11/2018. Do výroby jde druhy týden v dubnu. Předání dle prodejce do konce dubna.
 12. Doufám, že mou objednávku vyřídí nebo bude nějaké storno ze strany výrobce? Objednávka 1.0 tsi, 6MP, combi style byla konec listopadu 2018, zaplacená záloha. Výroba se v průběhu čekání posunula cca o měsíc na duben 2019.
×
×
 • Create New...