Jump to content

JakubAsgard

Uživatel
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Excellent

About JakubAsgard

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

333 profile views
 1. Díky za odpověď. To jsem zapomněl zmínit. Připojuji se bezdrátově. Takže kabelem to nebude... Ještě mě napadá, že to začalo (možná) po aktualizaci na Android 11. Možná nějaké vadné nastavení? Díky!
 2. Zdravím, nesetkal jste se někdo s vypínáním rádia po spojení s Android Auto? Jakmile se mi aktivuje AA, rádio automaticky vypne a už nejde zapnout. Jediné řešení je vypnout celý infotainment a hned zase zapnout (klidně obratem jen dvakrát zmáčknout čudlík). Rádio začne opět hrát a AA normálně běží dál... Je to nějaký bug nebo jen nevhodné nastavení v mobilu/autě/rádio? Díky za případné tipy!
 3. To zní jakože se snažili ušetřit, tak vyházeli nějaké vybavení... a když oficiálně nepropagují AA a tvrdí, že tam nejde, tak proč tam na to dávat HW... Pěkná blbost. 🙄 Mě to teda taky chodí... auto z května/června 2020. Jen to prvotní nastavení byl porod. A je pravda, že ve všech materiálech o příplatku za bezdrátový SmartLink je výslovně pouze Apple CarPlay. Ale je to takové háklivé, zamčený telefon a navíc v kapse to většinou nevezme. Nejlépe odemčený a položený do místa pro telefon, pak je to ok.
 4. Přemýšlel jsem podobně, ale pak jsem jednou měl v práci půjčenou Octávku (ne tu nejnovější) a to byl klasický fleet - octávka, ale výbava žádná. A tahle zkušenost mě utvrdila, že raději budu mít "nižší" model, ale hezky vybavený, než větší auto, ale s omezenou výbavou. Samozřejmě vzhledem k cenové hladině a možnostem. Jezdím také v 95 % případů sám, takže komfort a výbavu ocením více, než velikost auta nebo kufru. Jediné o čem lze debatovat je motor, ale i ten záleží na tom, jak a kde hodláš jezdit. Osobně jsem taky zkoumal Karoqa, když jsem konfiguroval Kamiqa, ale
 5. Je to jen o designu. :) Samotnou bych si ji asi nekoupil, moc drahá, ale měl jsem ji v rámci výbavy MC. Vnitřek je pěkně prosvětlený... a pasažéři vzadu to mají lepší výhled, ale psal jsi, že jezdíš sám. Negativa asi nevidím. Maximálně, že je na tom vidět každá špína, někomu to může vadit.
 6. Mám to podobné. Většinou krátké trasy 10 - 30 km většinou po městě. Mimo město spíše kopcovité, než roviny. Dlouhodobě jsem mírně nad 6 l/100km. Některé jízdy, když není provoz, se dostanu pod 6, ale naopak jindy je to klidně i 7. Najeto 4500km. Jezdím většinou v S režimu, ale rozdíl oproti režimu normál nepozoruji. Start/Stop vypnutý.
 7. Jo, to mi taky trvalo, než jsem vyřešil. Mě na mobilu vyskočí hláška, že ta wifi nemá internet. Tam je potřeba dát ZRUŠIT. Ono se to stejně připojí k té wifi auta, ale internet to vezme z datové simky. Takže Waze jede na autě, ale bere data z mobilu.
 8. Mě to po pár porodních bolestech funguje celkem dobře. Telefon Huawei P30. Android 10.1. Na poprvé to chce spojit kabelem, ale pak už si to pamatuje, je nutno připojit mobil na wifi auta.
 9. Jak moc při výběru kola záleží na rozměru ráfku? Škoda originály pro KAMIQ jsou 6,5J x 17". Ale většina neoriginálních kol má 7 x 17 nebo dokonce 7,5 x 17. Přesto jsou vždy v konfigurátorech kol jako doporučené pro KAMIQ. Je to tedy chyba (skoro všech) neoriginálních disků a konfigurátorů, nebo to není to hlavní? Zkoumám alternativy ke Škoda originálním diskům, které jsou dost drahé a žádná akce se asi čekat na ně nedá. :( To, že ET je mírné odlišné by snad vadit nemělo. Díky za pomoc.
 10. Mě to v Kamiqu bezdrátově "funguje" i na Huawei P30. Jen skoro vždycky je lepší mít odemčený telefon, nebo to vždy spojit nanovo. Samo od sebe se to málokdy spojí napoprvé, když je mobil zamčený v kapse. Takže funguje to, ale nějaké mouchy to má. Resp. spojí se to, ale obrazovka je černá, navigace nenaskočí.
 11. Hmm, myslel jsem si, že tohle je služba omezená jen na infotainment Amundsen. Ale zdá se, že to jde i pro ostatní. Registraci mi to provedlo v pohodě, auto přidáno a tváří se, že si můžu koupit balíček. Jestli to chápu správně, tak si můžu koupit data skrze auto a čerpat je připojeným mobilem (můj i spolucestujících) např. na navigaci, když se připojím k wifině auta. To by v zahraničí nemuselo být úplně od věci, pokud nemám dost dat ve svém mobilním tarifu.
 12. V tématu u Scaly na to byl hezký přehled, přikládám i zde. KAMIQ_CZ_Connect.pdf
 13. Já když připojím AA přes wifi, tak mi infotainment každou chvíli začne hlásit, že je to nespolehlivé a ať použiju kabel. Vypnout se to nedá, zmizí to asi až po 3. potvrzení, že je to ok. Dělám něco špatně? Při poslední delší jízde se mi AA odpojovalo i při připojení kabelem, prostě to padlo a muselo se znova spojit.
 14. Zdravím, netušíte někdo jaký je rozdíl v napájení mezi zapalovačem a USB konektorem? Jsou oba pod napětím stále (i s vypnutým zapalováním) nebo je to odlišné? Jde mi o zapojení kamery, ve Fabii jsem ji měl v zapalovači, ale pak natáčela 24/7 a občas mi i auto zahlásilo, že má vybito... Chtěl bych se tomuto vyhnout. Díky.
 15. Super, díky. Konečně se mi to povedlo :)
×
×
 • Create New...