Přejít na obsah

Špatně startuje motor


MagicQ

Doporučené příspěvky

Zdravím

dost často se mi stává.. a nejenom v těhle mrazech, že když nasednu do auta strčím klíček do zapalování, a hned nastartuju, tak mi auto chcípne. vždycky musím počkat až mi naběhnou kontrolky a pozhasínají a pak to chytne bez problémů. Slabou baterií by to nemělo být tak je vcelku nová a jak říkám dělá to i v teple.

jo a občas se stane že potom chcípnutí motoru se rozbliká ta oranžová kontrollka imobilizéru.

nevím jak pracuje imobilizér, ale nemá na to třeba vliv slabá baterka v dálkovým ovladači? nebo bude chyba někde v řídící jednotce nebo někde tam. Tomuhle moc nerozumím tak kdyby měl někdo zkušenosti děkuji za radu!

P.S. Mám Fabii 1.4 benzín 74KW

P.S.2 většinou když už je zahřátý motor tak se to stává minimálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak díky za rady.. uklidnilo mě že nejsem jediný tak to asi nějak řešit nebudu.. mě akorát vystrašil bratr že na jeho starý Primeře sedne do auta a hned nastartuje a já u novějšího auta nenastartuju.

max. až v lednu pojedu na pravidelnou prohlídku, tak jim to řeknu a uvidíme....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...