Přejít na obsah

Svítí kontrolka airbagu


Laras

Doporučené příspěvky

ahoj,

mam problem, rozdelaval jsem elektriku v odkladaci skrince pred spolujezcem. rozpojil jsem jenom svorky a nejake svorky vedle nohou ridice ( kvuli instalaci alarmu). pri kompletnim zapojeni jsem zjistil ze : pri otoceni klicku se rozsiviti na pristrojove desce airbag a po chvili zhasne a hned v zapetí se rozvítí a svítí porad. ale na stredovém panulu kontrolka. ta se rozsviti jen pri otoceni klicku a potom zhasne.

VAG nemam abych zjistil vic.

Neporadi nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo mam. kdybych ho mel vyplej tak me sviti na stredovem panelu airbag OFF.

uz to tady resil uzivatel Hampli ale nenapsal cim to bylo. mam domluvenej WAG tak snad to klapne

U airbagu bude načtená chyba. Pokud máš všechny bagy správně zapojeny tak zpravidla stačí VAGem vymazat chybu a je to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... mám podobný problém .... vše bylo O.K. i po jarní akci od Škody .... minulý týden jsem jel do práce, vše bylo v pořádku. Po rachotě jedu domů, nastartuju, kontrolka airbagů zhasne, vzápětí se rozsvítí, hodí to hlášku na displeji, zvukový signál, kontrolka stále svítí ...... ještě jsem s tím nikde nebyl , takže mě čeká opět martýrium a kakání penízek !!!!!

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....promin, jsem rozdelaval kastlik u spolujezce a pri nejakých pokusech jsem ho nemel pripojenej ( airbag ) a otocil jsem klickem. Nasledne po slozeni zustala svitit jen kontrolka na palubni desce ( airbag ). Jednotka airbagu si asi myslela ze jsem dal novej nebo se snim neco stalo tak chtelo Vagem smazat. (můj názor).

Pri te prilezitosti mi zkontroloval vse a mam to OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... dobře chyba se smazala a už se neobjevuje, kde byla příčina ?

Stačí ti špatný kontakt ve svorce kabelů a je to.nastartuješ a už je tam chyba.Musíš prostě na vag.Není to jen u airbagů ale u více věcí.Třeba přední světla,pokod máš xenon,vyndáš,rospojíš a pokud vagem nenastavíš víšku,stále skáče závada světel.Je to prostě chytrý auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Tak mě se před rokem taky rozsvítil. Byl sem v orig servisu škoda a VAG ukázal tohle.

1J0909603 A AIRBAG VW3

Kodovaní 00065

Zjištěná chyba

00589 032

Text: spoustec 1 airbagu (spolujezdec) n131

Hodnota odporu prilis velka.

Kdyz se na vypis z VAGU podivate napada vas neco?

SRY omylem sem dal do superbu a melo jit do octaviaI

Editováno: , autor: Seben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to včera strčil do servisu Škoda, předběžná cena při přijetí 5.000,- Kč .... to jsem šel do kolen ! Když jsem si pro to odpoledne přišel, tak mi bylo sděleno, že to napíchli a házelo to sporadickou chybu. Tuto vymazali, chyba se již neobjevila, tak to bylo grátis. Pokud se to však objeví, tak mám přijet a začalo by se údajně "levnější" výměnou svorkovnice airbagu spolujezdce. Zatím to dnes drželo !!! Pokud se to neobjeví, tak jedině dobře, ale kde byla příčina ? Tady je výpis z diagnostiky.

post-14288-1210878613_thumb.jpg

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

mam problem :(

z niceho nic mi vyskocil airbag na palubovce. zajel jsem na VAG a zjisteni :

00654 - roznetka napinacu pasu ( strana ridice)( N153)

32-00- hodnota odporu prilis velka

nejde smazat tak na doporuceni jsem rozdelal navijec pasu a zjistil jsem ze tam zadna elektrika nevede. vytahl jsem cely mechanismus navijeni a nikde nic.... poradi nekdo?

do elektriky jsem nehrabal a vyskocilo to prez noc stani venku.

jeste ve VISU je

čislo chyby:

654

aktivacni clen napinani bezp. pasu - strana ridice ( N153) zkrat na plus/kostru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

myslim ze ne, ale kdyz to napichnes tak ti to napise kde je problem.... rek bych ze bude mit spatnej kontakt u odpalovaci patrony na zadnich sedackach u pasu za ridicem :-D , ja jsem to tak mel.... prostriknout a hotovo :). Jedine VAG jinak nic nezjistis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...