Přejít na obsah

vlastny olej na prehliadke


semirr96

Doporučené příspěvky

ahojte vsetci no kua tu so svojiu O2 som bol na LL prehliadku mal som vlastny olej zatvoreny zablombovany zo znameho internetoveho obchodu kde som objednaval vela veci CASTROL 5W 30 VW 504.00-507.00 aj filter MANN HAMMEL HU719/7x original na 1.9 TDI bez DPF a ten kreten sa tam do mna navazal ze ten olej je ktovie kde zlievany a filter ze to je nejaka uboha atrapa a ze sa to nechyta na ich original dielce a ze az sa nieco zomelie aby som a potom nestazoval myslel reklamacie tak som sa nakoniec opytal ze ci mozem byt aspon pri aute kym bude prehliadka a vymena prebiehat tak ani pocut ze oni niesu povinny a ze bo dielne smu len zamestnanci tak ja mam teraz normalne obavu ci mi ty autorizovany servisaci to tam vobec vymenili ci mi tam nenechali tie povodne aj olej aj filter no hrozne hned ako som dosiel domov tak som vytiahol mierku oleja ale viete ako diesel ten olej hned hned po nastartovani a prejdeni nejakej vzdislenosti tak je tmavy ja sa vas len chcem opytat ci si myslite zeby nieco take spravili akoze by tam nechali povodnu napln aj filter dufam ze az taku drzost nemaju.

Predom sa ospravedlnujem ale zatial nechcem konkretne menovat ani servis ani mesto mozno ze mal len zly den ale ja som bol potom v neistote fakt

Editováno: , autor: semirr96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ti nikdo s určitostí neřekne a i když sem toho přečetl už hodně kladnýho i špatnýho tak to stejně nemůžu brát jako směrodatný. Jen ti můžu říct že už na začátku při takovým jednání bych jim něco řekl, zbalil se a jel pryč :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No čistě teoreticky, kdyby jsi odmontoval vičko olejového filtru, tak by měl být filtr po vytažení světle hnědý.Pokud ho tam máš delší dobu to znamená je neměněný, tak bude jistě černý. Jinak pokud mohu doporučit, při takovémto jednání jaké zde popisuješ, bych se sebral a jel jinam!!!!! Nezapomínej že servisů je hodně a oni bojují o zákazníky. A navíc jistě jako všichni na tomto fóru MÁME SVÉ MAZLÍKY RÁDI A DOPŘÁVÁME JIM TO NEJLEPŠÍ. lol

Jinak filtry MANN jsou dodávány škodovce a tam to přebalují do origo Škoda balení.(alespoň podle mích informací)

Editováno: , autor: Sniper_2003
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že po ujetí pár km vytáhneš po výměně měrku a olej je černej je normální. To bys musel motor propláchnout. Poznat se to dá rozborem nebo na filtru.

Ale pokud s tebou takle jednaj, tak jeď jinam. Mi dáváme do auta furt svůj olej a bez problému. Jen do servisky napíšou "olej dodán zákazníkem + značku a přesnej typ" a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tu již psalo, toto jednání bych si ze strany technika opravdu nenechal líbit. Okamžitě bych si nechal zavolat vedoucího, on s Tebou bude jednat úplně jinak, jsi zákazník a oni Tě potřebují, nikoliv Ty je ( servisů je v dnešní době tolik ;) ), takže bych očekával vstřícnější přístup. :palec2: Myslím, že i minimálně stížnost ( psanou formou ) na jednání technika by mohla i nyní dát věci do pohybu. Nesmíš se sebou nechat zametat, i já sám jsem se bál a jednal s každým slušně a nechal si vše líbit, ale zjistil jsem, že to není zrovna způsob, kterým se něčeho dá dosáhnout. :feve:

Viděl jsem zde fakturu od jednoho majitele autíčka ( OI Tour ), kterému prodávali olej při výměně za 690kč / l ( na internetu k sehnání kolem cca 250kč / l ) v servisu, do kterého budu jezdit i já se svým mazlem...takže si povezu vlastní olej a i vlastní filtr a 100% budu chtít být u auta. :palec2: Pokud nedovolí, pojedu jinam lol a neopomenu to oznámit vedoucímu technikovi a vedoucímu prodeje. :p:D

Držím palečky ať je to Tvá poslední špatná zkušenost se servisem. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...