Přejít na obsah

Comming home/Leaving home/Tunnel Light


Lukajs007

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

přesný postup, chcípneš motor, pak zhasneš, problikneš dálkama a až pak vytáhneš klíček ze zapalování a jak otevřeš dvěře tak se to rosvítí, jak zabouchneš, tak to do 30 vteřin zhasne a při otevřenejch dveřích 3 minuty, a pokud to nepůjde tímto postupem, tak jak píše žralok, musí se to nastavit přes vag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahojte kluci hledam nejakou ridici jednotku ktera by mela v sobe vsechny funkce ktere jsou v nadpisu zmineny to jest : comming home, leaving home, tunnel light + corner lights zaujala me tato jednotka avsak nema svetelny senzor coz me mrzi .nevideli jste nekdo jednotku ktera by to vse umela?

http://levnealarmy.cz/eshop/osvetleni/automaticke-spinace-svetel-trippling/rozsveceni-mlhovky-pri-odbocovani/cnr-12-automaticke-rozsvecovani-leve-nebo-prave-mlhovky-pri-odbocovani.html

Editováno: , autor: JanSuperb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdarec  :)


Tak jsem prolez všechny možný témata a nějak jsem se nedopátral rozhřešení.


Jde o to že mi nejde CH. 


Vypnu světla,chcípnu motor, bliknu dálkou, vylezu ven a zamknu a nic  tma jako v pytli. 


Na palubovce mi svítí  kontrolka potkávaček.


Nejde to od té doby co jsem to koupil 


Někde jsem četl že by to mělo jít přes vag nějak nastavit. 


Nevíte někdo co s tím ? Ted to jde, jsou dlouhý dny ale v zimě budu v háji.


Za založení nového téma se omlouvám, pro příště jsem poučený :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...