Přejít na obsah

18ti palcová (litá) kola


AlesioP

Doporučené příspěvky

V servisu ti udělaj fotky, když to likvidujou oni, a když ne tak přijde pojišťovák tam a vyfotí si to tam. Z těch fotek snadno přece pozná co tam máš za kola. Jinak když máš pojistku a uplatňuješ plnění, tak do vztahu s policií může taky vstoupit pojišťovna, protože je se stává účastníkem a ta rovněž z fotek policie pozná jak co na autě vypadalo, když to správně a pořádně vyfotí a dopravka už má normálně digitály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já nevim jak to třeba budeš řešit ty. A už se tady namnožlo hodně lidí co tam dalo 18ky RSa. Já budu dávat taky 18ky, ale z A8ky.

myslíš třeba havárku? jednu už jsem řešil, ale asi to je trošku něco jinýho, protože to šlo z mýho havarijního(nabořil mě týpek v Černý Hoře a než se tam s nima dohadovat, hodil jsem to na havarijní) a kola nikdo neřešil. jo, jak by to bylo, kdybych někoho zbořil já a mělo se to platit z mýho povinnýho, to nevim, ale u ty pojistovny máme pojištěný všechny auta jak ve firmě, tak doma a človíček, co nám tyhle věci zařizuje je celkem rozumnej, takže věřim, ze bysme se nějak domluvili. to je jeden z duvodu, proc jsem dal RS, protoze malokterej policajt pozna, ze je nemam v technicaku. jestli budes brát repliky A8 od Alcaru, tak je naděje, že je do TP dostaneš. prostě byrokracie v tomhle státě nemá obdoby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
a ako sa daju zapisat 18 do tp?treba ist do skodovky ci ako,vie niekto presny postup,dakujem

Pokud si vybereš z nabídky v odkazu na MDČR tak velice jednoduše ,ovšem v ČR.

Jaká je legislativní úprava na Slovensku netuším.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6888

http://www.mdcr.cz/cs/Silnicni_doprava/Dov...ku_a_pneumatik/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, na jezdeni staci i 185ky...ale kola delaj auto.

nicmene v tvem pripade si myslim, ze mas i tak dost velkoryseho sefa, ze ti da moznost ty kola na v podstate jeho aute vymenit...

taky nejsem oybč zaměstnanec, ale hýčkanej zaměstnanec a co se vylepšení týče, na nic se neptám a rovnou donesu fakturu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo, na jezdeni staci i 185ky...ale kola delaj auto.

nicmene v tvem pripade si myslim, ze mas i tak dost velkoryseho sefa, ze ti da moznost ty kola na v podstate jeho aute vymenit...

taky nejsem oybč zaměstnanec, ale hýčkanej zaměstnanec a co se vylepšení týče, na nic se neptám a rovnou donesu fakturu:-)

Jo, dobry den pane generalni rediteli ;).

V jakem vubec delas oboru??

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U nás teda poiťovák opisuje aktuálne obuté pneumatiky (rozmer a značku) ešte aj keď si uplatňujem výmenu čelného skla zo zákonnej poistky iného motoristu. Až mi to príde pritiahnuté za vlasy.

RS-a má v TP ako štandardné obutie 18" a tie 17" sú len ako alternatívne obutie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...