Přejít na obsah

Kontrolka Airbagu


ocellatus

Doporučené příspěvky

Ja to mel jiz vicekrat venku. Poprve to je fakt tezky. Pokud do toho nefukne napeti tak to nestrili , rika se i staticka elektrina a pravda je , ze jsem nikdy necetl , ze by to nekomu bouchlo.

Jinak na verzi se musim podivat doma. Ted jsem mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ano, toto se přesně píše ve VISu (Vag Info System).... zas mi ale není jasné proč zafungovala ta ochrana ve verzi 409.1, která se projeví když je tam ŘJ airbagu s tím špatným firmwarem. Já jen že bych to nerad pokazil ještě víc (zničil ŘJ jednotku airbagu). Já mám MR 2003.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mě napadlo zkontrolovat typové označení na ŘJ airbagu přímo v autě (pokud se opravdu nejedná o tu defektní), ale nevim jak se k ní přesně dostat. Jednotka je umístěna ve středovém tunelu vedle popelníku, ale úplně se mi nedaří k ní dostat aniž bych něco neurval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nakonec risknul a připojil se na ŘJ airbagu pomocí VAG-COM verze 3.04, spojení funguje v pořádku. Hodilo mi to tuto chybu viz příloha. Nějaké nápady?  Doufám, že nemusím vyměnit celý airbag, to by mě štvalo :(

IMG_20160830_165932.jpg

Editováno: , autor: Rados_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIS píše viz příloha. Kde najdu například ten konektor? Spíš mě napadá jestli někde něco nevypadlo nebo myslíte, že ten airbag je náchylky na nárazy z vnějšku? A to jsem už tolikrát zběsile troubil a nikde se tomu nic nestalo, nechápu to. Chybu jsem smazal, ale jde o trvalou a vždy se tam po načtení ŘJ airbagu objeví znovu :/

00588.GIF

Editováno: , autor: Rados_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ja radeji odpojoval baterku , ktomu navody tu jsou. Zezadu musis v pootocenem volantu dat sroubovak do zdirky a najit skobicky. Jde to poprve fakt spatne , nez najdes ten spravny pohyb.
Ktomu bych to zkusil projit pod volantem , ale jsou na konektorech zamky , takze samo by to nemelo vyjet. Max jedine , ze by tam jiz nekdo hrabal a zamek bud nezacvakl nebo vylomil ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Rados_ napsal:

Do té baterky se mi právě moc nechce z důvodu, že mi určo zakóduje origoš rádio a kód k němu nemám (nebyl nikde k papírům od auta)... nebo to jde nějak obejít? Třeba zjisti kód jaký tam mám teď?

Kód to zjistí ve škodovce za cca 500 Kč a nebo pokud je tam to rádio od výroby mělo by být s autem "spárovaný" a kód by neměl být potřeba, ale u mě to tak nefungovalo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No právě a to mi vadí, vytvořit si další potenciální problém :)) .Jednou mě to čekat bude... až bude nutné baterku opravud vyměnit. Budu se snažit jít cesou konektorů pod volantem a nebo to bez sundá té středové části (která i spouští klakson) nepůjde, abych se dostal k těm důležitým částim...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...