Přejít na obsah

Hudba v O2


Doporučené příspěvky

Potreboval bych par rad - mam v aute pouze 4 predni repro a jak to tak byva ted bych chtel i 4 dozadu - predpokladam ze natazeny kabely tam nebudou.... dal bych potreboval vedet zda koaxiální nebo komponentní a jaky prumer jde do O2 - Dale pak jsem premyslel zde by slo k tomu vsemu pripojit nejaky levnejsi zesik ( nechci zadnej mazec) Taky nevim jakej by mel ten zesik byt - 2-4 kanalovej (kdyz bych mel 8 repro-nebo to pripojit jet na ty 4 zadni?) Pokud tedy ke streamu jde zesik dat....

nechci do toho moc vrazit - tak treba repro - http://www.hificar.cz/item.php?id=1840 by slo?

Nebo mate jinej napad nebo zkusenosti? dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda zklamu te ,ale zesilovac nejde pripojit na Stream.AlesioP

Co tam vadi?

Vystupy na externi zesilovac ma Audience (ma pro to i firmware pro jeho ovladani v pripade orig. zesilovace), ale Stream asi ne...

aaha tak se budou jenom davat repra - napiste mi jaky jsou velikosti repra vzadu a vpredu - popr. ktery doporucujete? vzadu nemam zadne a vpredu standart skoda :disgust:

PS doufam ze to trochu pomuze - vymena vsech repro + utlumit dvere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda zklamu te ,ale zesilovac nejde pripojit na Stream.AlesioP

A nějakej šikovnej nápad, jak vylepšit zvuk se Streamem? Do Audience se mi moc investovat nechce. A kdybych si to rozmyslel, máte někdo zkušenosti s tim Sound Systemem, co nabízí Škoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda zklamu te ,ale zesilovac nejde pripojit na Stream.AlesioP

Co tam vadi?

Vystupy na externi zesilovac ma Audience (ma pro to i firmware pro jeho ovladani v pripade orig. zesilovace), ale Stream asi ne...

aaha tak se budou jenom davat repra - napiste mi jaky jsou velikosti repra vzadu a vpredu - popr. ktery doporucujete? vzadu nemam zadne a vpredu standart skoda :disgust:

PS doufam ze to trochu pomuze - vymena vsech repro + utlumit dvere

nema smysl davat nejaky lepsi repra bez zesilovace, bude to hrat vicemene porad stejne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda zklamu te ,ale zesilovac nejde pripojit na Stream.AlesioP

A nějakej šikovnej nápad, jak vylepšit zvuk se Streamem? Do Audience se mi moc investovat nechce. A kdybych si to rozmyslel, máte někdo zkušenosti s tim Sound Systemem, co nabízí Škoda?

Proc ne, myslim, ze je mezi nimi velky rozdil, urcite se ta investice vyplati (nebo vyplatila, kdyz mela MP3 jen Audience).

Nezapomen, ze ma A. i integrovaný CD/MP3 changer primo v palubce, co je moc pohodlne, a kazdy kdo kdy vozil changer v kufru vi o cem mluvim.

Take spousta zajimavych funkci, napr. automaticke nahravani dopravniho vysilani do vestavene pameti, a to i pri prazdnem uzamcenem aute s vypnutym radiem...

A SoundSystem je mozny jen prave s A...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne, myslim, ze je mezi nimi velky rozdil, urcite se ta investice vyplati (nebo vyplatila, kdyz mela MP3 jen Audience).

Nezapomen, ze ma A. i integrovaný CD/MP3 changer primo v palubce, co je moc pohodlne, a kazdy kdo kdy vozil changer v kufru vi o cem mluvim.

Take spousta zajimavych funkci, napr. automaticke nahravani dopravniho vysilani do vestavene pameti, a to i pri prazdnem uzamcenem aute s vypnutym radiem...

A SoundSystem je mozny jen prave s A...

Proto, že stojí o 9500,- víc a myslim si, že rozdil v kvalitě zvuku bude minimální. Když už má Stream MP3, tak žádnej changer nepotřebuju, nahraju si 10 alb na 1 CD. Na dopravní vysílání taky kašlu, kolikrát někde hlásej bouračku a dávno tam už žádná neni. Právě ta jediná věc, co mi na něm vadí je, že nejde připojit zesík. To škodovácký rádio se mi v palubce líbí víc než normální, takže bych si ho tam chtěl nechat. Proto se taky ptám, jestli nemáte nějaký tipy. Že nejde SoundSystem připojit sem se dozvěděl z konfigurátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročítal téma a možná jeden postřeh.

Mám OII Combi 2.0 TDi 140k, zakoupené 20.1.2006.

Koupil jsem ho právě se STREAMem a SoundSystemem.

Normálně to šlo objednat jako výbava. Teď už to asi nejde, zase to zlepšili z M.B?

Ta krabice ekvalizéru je pod řidičovou sedačkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročítal téma a možná jeden postřeh.

Mám OII Combi 2.0 TDi 140k, zakoupené 20.1.2006.

Koupil jsem ho právě se STREAMem a SoundSystemem.

Normálně to šlo objednat jako výbava. Teď už to asi nejde, zase to zlepšili z M.B?

Ta krabice ekvalizéru je pod řidičovou sedačkou.

A jak to hraje? Mohls to někde porovnat? To by znamenalo, že ke Streamu jde něco takovýho připojit. Se na to musim zeptat.

Prochy: díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne, myslim, ze je mezi nimi velky rozdil, urcite se ta investice vyplati (nebo vyplatila, kdyz mela MP3 jen Audience).

Nezapomen, ze ma A. i integrovaný CD/MP3 changer primo v palubce, co je moc pohodlne, a kazdy kdo kdy vozil changer v kufru vi o cem mluvim.

Take spousta zajimavych funkci, napr. automaticke nahravani dopravniho vysilani do vestavene pameti, a to i pri prazdnem uzamcenem aute s vypnutym radiem...

A SoundSystem je mozny jen prave s A...

Proto, že stojí o 9500,- víc a myslim si, že rozdil v kvalitě zvuku bude minimální. Když už má Stream MP3, tak žádnej changer nepotřebuju, nahraju si 10 alb na 1 CD. Na dopravní vysílání taky kašlu, kolikrát někde hlásej bouračku a dávno tam už žádná neni. Právě ta jediná věc, co mi na něm vadí je, že nejde připojit zesík. To škodovácký rádio se mi v palubce líbí víc než normální, takže bych si ho tam chtěl nechat. Proto se taky ptám, jestli nemáte nějaký tipy. Že nejde SoundSystem připojit sem se dozvěděl z konfigurátoru.

Myslim, ze to tu bylo o hudbe v O2.

Takze pokud tvrdis, ze narves 10 alb na 1 CD v MP3, tak to asi moc o hudbe nebude (rozhodne ne kvalitni), to uz si mohu rovnou pustit radio s nejakym hudebnim kanalem, a jsem na tom takrka stejne. :(

Pri rozumne kompresi (min. 192-256) se Ti na jedno CD vejde cca -5-6 alb. A ver tomu, ze pokud tam mam MP3 changer pro 6 CD, rozhodne ho nepostradam. Na delsi cesty jednoznacne - takove ty uchylarny s neustalym prohazovanim CDcek jiz pro me moc nejsou... :D

Jen poznamka - ma zkusenost, ze kazdy, kdo to nema (cokoliv) vzdy tvrdil, ze je to na nic, ze to nepotrebuje, a ze je to k nicemu :D To uz tady bylo v minulosti s klimatizaci, ESP, maxiDOTem atd... Tvrdit, ze je Ti dopravni vysilani k nicemu jen asi prokazuje, ze nikam moc nejezdis, takze je Ti to asi k nicemu.

Jinak Audience hraje o neco lepe nez Stream, moje laicke hodnoceni pri poslechu pred koupi auta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne, myslim, ze je mezi nimi velky rozdil, urcite se ta investice vyplati (nebo vyplatila, kdyz mela MP3 jen Audience).

Nezapomen, ze ma A. i integrovaný CD/MP3 changer primo v palubce, co je moc pohodlne, a kazdy kdo kdy vozil changer v kufru vi o cem mluvim.

Take spousta zajimavych funkci, napr. automaticke nahravani dopravniho vysilani do vestavene pameti, a to i pri prazdnem uzamcenem aute s vypnutym radiem...

A SoundSystem je mozny jen prave s A...

Proto, že stojí o 9500,- víc a myslim si, že rozdil v kvalitě zvuku bude minimální. Když už má Stream MP3, tak žádnej changer nepotřebuju, nahraju si 10 alb na 1 CD. Na dopravní vysílání taky kašlu, kolikrát někde hlásej bouračku a dávno tam už žádná neni. Právě ta jediná věc, co mi na něm vadí je, že nejde připojit zesík. To škodovácký rádio se mi v palubce líbí víc než normální, takže bych si ho tam chtěl nechat. Proto se taky ptám, jestli nemáte nějaký tipy. Že nejde SoundSystem připojit sem se dozvěděl z konfigurátoru.

Myslim, ze to tu bylo o hudbe v O2.

Takze pokud tvrdis, ze narves 10 alb na 1 CD v MP3, tak to asi moc o hudbe nebude (rozhodne ne kvalitni), to uz si mohu rovnou pustit radio s nejakym hudebnim kanalem, a jsem na tom takrka stejne. :(

Pri rozumne kompresi (min. 192-256) se Ti na jedno CD vejde cca -5-6 alb. A ver tomu, ze pokud tam mam MP3 changer pro 6 CD, rozhodne ho nepostradam. Na delsi cesty jednoznacne - takove ty uchylarny s neustalym prohazovanim CDcek jiz pro me moc nejsou... :D

Jen poznamka - ma zkusenost, ze kazdy, kdo to nema (cokoliv) vzdy tvrdil, ze je to na nic, ze to nepotrebuje, a ze je to k nicemu :D To uz tady bylo v minulosti s klimatizaci, ESP, maxiDOTem atd... Tvrdit, ze je Ti dopravni vysilani k nicemu jen asi prokazuje, ze nikam moc nejezdis, takze je Ti to asi k nicemu.

Jinak Audience hraje o neco lepe nez Stream, moje laicke hodnoceni pri poslechu pred koupi auta...

Jo, tak těch 10 alb sem přehnal, ale i tak je to 4-5 hodin hudby a po 4 hodinách si CD klidně přehodim. Chtěl sem tim říct, že mi changer a dopravní informace nestojej za 10000Kč, to si radši přidám dalších 10000 a objednám střešní okno. Najezdim 40 000 km za rok a v Praze jsem každej druhej den, tak ze mě nedělej víkendovýho jezdce. <_< Neměj strach, že bych šetřil na věcech jako je Maxidot, klimatizace, ESP, atd. Protože podle mě to je základní výbava každýho novýho auta. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc ne, myslim, ze je mezi nimi velky rozdil, urcite se ta investice vyplati (nebo vyplatila, kdyz mela MP3 jen Audience).

Nezapomen, ze ma A. i integrovaný CD/MP3 changer primo v palubce, co je moc pohodlne, a kazdy kdo kdy vozil changer v kufru vi o cem mluvim.

Take spousta zajimavych funkci, napr. automaticke nahravani dopravniho vysilani do vestavene pameti, a to i pri prazdnem uzamcenem aute s vypnutym radiem...

A SoundSystem je mozny jen prave s A...

Proto, že stojí o 9500,- víc a myslim si, že rozdil v kvalitě zvuku bude minimální. Když už má Stream MP3, tak žádnej changer nepotřebuju, nahraju si 10 alb na 1 CD. Na dopravní vysílání taky kašlu, kolikrát někde hlásej bouračku a dávno tam už žádná neni. Právě ta jediná věc, co mi na něm vadí je, že nejde připojit zesík. To škodovácký rádio se mi v palubce líbí víc než normální, takže bych si ho tam chtěl nechat. Proto se taky ptám, jestli nemáte nějaký tipy. Že nejde SoundSystem připojit sem se dozvěděl z konfigurátoru.

Myslim, ze to tu bylo o hudbe v O2.

Takze pokud tvrdis, ze narves 10 alb na 1 CD v MP3, tak to asi moc o hudbe nebude (rozhodne ne kvalitni), to uz si mohu rovnou pustit radio s nejakym hudebnim kanalem, a jsem na tom takrka stejne. :(

Pri rozumne kompresi (min. 192-256) se Ti na jedno CD vejde cca -5-6 alb. A ver tomu, ze pokud tam mam MP3 changer pro 6 CD, rozhodne ho nepostradam. Na delsi cesty jednoznacne - takove ty uchylarny s neustalym prohazovanim CDcek jiz pro me moc nejsou... :D

Jen poznamka - ma zkusenost, ze kazdy, kdo to nema (cokoliv) vzdy tvrdil, ze je to na nic, ze to nepotrebuje, a ze je to k nicemu :D To uz tady bylo v minulosti s klimatizaci, ESP, maxiDOTem atd... Tvrdit, ze je Ti dopravni vysilani k nicemu jen asi prokazuje, ze nikam moc nejezdis, takze je Ti to asi k nicemu.

Jinak Audience hraje o neco lepe nez Stream, moje laicke hodnoceni pri poslechu pred koupi auta...

Jo, tak těch 10 alb sem přehnal, ale i tak je to 4-5 hodin hudby a po 4 hodinách si CD klidně přehodim. Chtěl sem tim říct, že mi changer a dopravní informace nestojej za 10000Kč, to si radši přidám dalších 10000 a objednám střešní okno. Najezdim 40 000 km za rok a v Praze jsem každej druhej den, tak ze mě nedělej víkendovýho jezdce. <_< Neměj strach, že bych šetřil na věcech jako je Maxidot, klimatizace, ESP, atd. Protože podle mě to je základní výbava každýho novýho auta. ;)

To ze jezdis v Praze, prave neznamena ze jezdis dlouhe streky, kde by si jiste vice nez 4 hodiny muziky ocenil ;)

Prave to prehazovani je pro me uchylarna, mam rad svobodu volby, a to me oproti Streamu ta Audience velkoryse nabizi (jiz rok, kdy jinak neslo !). Nehlede na spoustu dalsich vstupu i vystupu, o kterych se Streamu ani zdat nemuze.

Ale to je asi opravdu zbytecna obhajoba neceho, co sis nekoupil, a uz koupit asi nemuzes :D

Jinak spravne podotykas, ze ESP, klima atd. je dnes jasnym zakladnim vybavenim modrniho a kvalitniho auta (nez kazdeho), ale jsem dost stary na to, abych pamatoval, jak jeste pred nekolika lety kdejaky chytrak zpochybnoval napr. ESP (ze to vede k vetsimu riskovani na silnicich !), nebo klima (ze se kazdy z toho nachladi !), atd. Dnes tom ani nikomu jiz neprijde. Tak samo bude za par let automatickym vybavenim kazdeho radia jiste i ten digi zaznamnik dopravniho vysilani, ktery pri tom popojizdeni v Praze asi nepotrebujes.

Cenovy rozdil 10 kKc v dobe kdy jsem Audienci kupoval (7/2006) presne odpovidal vsem funkcim (nejen MP3 changer a digi zaznam dopr. vysilani), ktere Audience oproti Streamu ma, a to jsem jiste nepsal o dalsich, jako je vyuziti velkeho displeje Audience i pro jine veci jako je klima, parkpilot atd.. V 6/2006 jine originalni radio proste MP3 neumelo (nepocitam-li ten dobry changer).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Rima:

Nehraje to špatně, ale už se to mockrát probíralo o kvalitě příjmu u STREAMu.

Odkud jsi? Dost jezdím, tak dáme spicha a můžeš poslechnout.

Jinak to zajimave, ze jsi to tak poridil, nebot Stream snad ani neumi SoundSystem ovladat... Takze asi vylepsili firmware (obsleh z Audience ?), aby to slo...

Jak je to ale pripojene, vzdyt Stream (jeste do nedavna) preci ani zadne vystupy nemel, jak to je tedy pripojene ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Rima:

Nehraje to špatně, ale už se to mockrát probíralo o kvalitě příjmu u STREAMu.

Odkud jsi? Dost jezdím, tak dáme spicha a můžeš poslechnout.

Jinak to zajimave, ze jsi to tak poridil, nebot Stream snad ani neumi SoundSystem ovladat... Takze asi vylepsili firmware (obsleh z Audience ?), aby to slo...

Jak je to ale pripojene, vzdyt Stream (jeste do nedavna) preci ani zadne vystupy nemel, jak to je tedy pripojene ?

to by me taky zajimalo - nemas uz MP3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja som ho tento tyzden asi tretikrat reklamoval. zistili ze mam jednu z jeho najstarsich verzii a na tu ide aktualizovat soft len raz, co mi nepomohlo. servisak mi povedal ze napise do Skodovky a mam sa za nejaky cas zastavit...som zvedavy teda ci ho vymenia alebo tu budu este nejako riesit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...