Přejít na obsah

PIN k rádiu SWING


Doporučené příspěvky

Taky jsem potřeboval zjistit pin od Stream radia z důvodu výmeny panelu přístroju. V autorizovaném servisu to byla otázka pěti minut. Jen krom toho VIN napojil ještě počítač na diagnostiku a četl flash autorádia. Těžko říct tedy jestli stačí jen ta VIN. Možná ji četl jen z důvodu jestli autorádio je opravdu originál k autu a nikoli kradené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré vědět. Díky za informaci. První jsem myslel, že to potřebuje vědět z důvodu přesného určení autorádia. Tvařil se jako pánbuh, tak jsem ho radši moc nechtěl vyrušovat svými "blbými" dotazy. Clověk se jen diví. Od dob Favoritu jsme opravdu ušli kus cesty :)

Asi nemám slušný servis, po mě chtěli 180 kč :aggressive:

Nevadí, už ho mám napsaný kdyby se náhodou opět něco s autem dělalo. Přesto nepředpokládám, že bych se rádia někdy zbavoval. Zatím jsem spokojen i když neumí ani MP3 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřekl bych, že jsou neslušní, je to služba, jako cokoliv jiného, taky by nikdo z nás nechtěl dělat "zadarmo" :palec2:

V podstatě bych řekl že máš pravdu, ale myslím že buď výrobce nebo jeho autorizovaný servis (prodejce) by mohli tento kod přiložit k novému autu či rádiu, tak jako třeba pin imobilizeru, který logicky přikládají ke klíči. Ne nemyslím si že je to služba jako jiná. Malinko se mi to zdá jako služba na půl. Přeci kupuji autorádio a to musíte uznat, že ne za malé peníze a mám právo na jeho pin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 let později...
Návštěvník

Na koho sa mam obratit ked chcem zistit PIN kod od vlastneho radia od vyroby?

Viem, ze ist do Skodovky, ale kde?

Do predajne, servisu /ak do servisu na aky usek alebo za kym?

Alebo je tam prijem a tam mi to vybavia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dakujem ti.

Jasne, ze som bol, len u nas velka ochota poradit nie je.

Kazdy sa tvari zaneprazdnene a ked ku niekomu prides, tak to vyzera ako keby si ho obtazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...