Přejít na obsah

výdrž motoru 1,4 Tdi 59 kw


Doporučené příspěvky

zdravím všechny,

vím, že to je již asi hodně omýlané téma, ale nikde jsem nenašel jednoznačné odpovědi na otázku.

Uvažuju o pořízení vozu Fabia nebo Roomster s motorem 1,4 tdi (59 kw), na 1,9 tdi nejsou peníze. V tuto chvíli řeším výdrž motoru.

Nyní se počet km pohybuje kolem 100-150 tis.

Kolik tak cca činí nájezd na tomto motoru?

Já s ním plánuju najezdit tak 200 tis, tak aby to vydržel :(

Budu rád za jakékoliv podněty, postřehy.

díky

Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

výdrž může být jak 500m, tak 500.000km. určitě víš jak to myslím. jelito odrovná motor během projížďky

každopádně potenciál vydržet tento motor má. samozřejmě musíš počítat s tím, že něco možná budeš muset vyměnit - spojka, turbo, vstřiky. nejvíc to ovlivníš ale ty sám.

jinak pokud by jsi trochu došetřil , tak 1.9 je přece o trochu lepší ... pořád ale lepší koupit ok 1.4, než ko 1.9

Editováno: , autor: boobika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,vlastnim fabii 1.4 TDI PD a vydrz je docela prekvapiva,kupoval jsem to kdyz to melo 73 000km a ted uz mam 180 000km,

problemy zatim zadne, za tu dobu jsem udelal akorad predni kotouce a desticky a rozvody,a pak uz klasika filtry a olej.

videl jsem pana,ktery to ma jako sluzebi,kdyz jsem videl ze ma najeto 420 000km,tak jsem to mu neveril,ale prej je to vse puvodni.....

STACI SE O TO STARAT :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Také zdravím a mám stejný názor, pokud dáš autu co potřebuje, tak ti vydrží. Já mám 1,9TDi a spokojenost. Kupoval jsem ho před 3 rokama a mělo 100tis. a teď mám 200tis. a ještě bych si ho rád nechal. Měnil jsem pouze věci na nápravě (viz. naše slavné silnice :aggressive:), váha vzduchu(byla origo výměna ve 170tis.), rozvody a takový ty běžný věci, jinak v pohodě ;) Snad jsem to tímto nezakřik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...