Přejít na obsah

Brzdovy Pedal


Host V/// RS

Doporučené příspěvky

Caute chlapci asi som sprosty ale musim sa vas opytat mohlo sa nieco stat ked som stlacal brzdovy podal ked bol vypnuty motor!Ked som ho prvy raz stlacil pedal bol makky a bolo pocut taky zvuk ako keby som stlacil piest alebo nieco podobne a potom druhy raz uz taky zvuk nebol a bol uplne iny bol tvrdsi pedal urobil som nieco? a pri jazde neviem ci je nejaky rozdiel pri brzdeny neviem uz si namyslam tak ze neviem ako predtym brzdila fabula prosim pomozte mi dakujem :(:rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestalo se vubec nic. Normalni stav. Prvnim slapnutim jsi vycerpal podtlak v posilovaci a na druhe uz tam zadny nebyl, takze to neposilovalo. ...proto se neda poradne jezdit s vypnutym motorem. ...spatne to pak brzdi.

Takze ked som uz dnes isiel na aute tak sa to vsetko vratilo do povodneho stavu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hej, kdyz nastartujes motor, vzniklej podtlak ti posiluje brzdy ze? Kdyz motor shasnes, zbytkovej podtlak ti staci na 2-3 seslapnuti brzdy, pak uz mas co delat, abys pedal vubec seslapnul. Proto je vice nez vhodny treba pri tazeni auta bez nastartovanyho motoru si to vyzkouset, neni to zadna prdel to uslapnout.

No a k tvymu dotazu, po znovunastartovani to zase zacne brzdit tak jak ma, nikde se nic nerozbilo, neboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hej, kdyz nastartujes motor, vzniklej podtlak ti posiluje brzdy ze? Kdyz motor shasnes, zbytkovej podtlak ti staci na 2-3 seslapnuti brzdy, pak uz mas co delat, abys pedal vubec seslapnul. Proto je vice nez vhodny treba pri tazeni auta bez nastartovanyho motoru si to vyzkouset, neni to zadna prdel to uslapnout.

No a k tvymu dotazu, po znovunastartovani to zase zacne brzdit tak jak ma, nikde se nic nerozbilo, neboj.

uff tak dakujem za pomoc spadol mi kamen zo srdca dakujem este raz -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme u těch brzd..... o kolik vám cca poklesne pedál při nastartování ?

- za předpokladu že ho při vypnutým motoru sešlápnete tolikrát aby byl tvrdý jako skála a při startování na něj tlačíte, o kolik vám tak klesne noha ? Ted už jsem si docela zvyknul ale zezačátku se mi to zdálo strááášně moc... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...