Přejít na obsah

Čína auto DVD přehrávač s GPS a více


sharen

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Já jsem při hledání levné auto DVD přehrávač setkal webové stránky, kde můžete získat velmi levné auto DVD přehrávače nabídl auto zábavní systém s celou řadu věcí.

Má tady někdo již pozitivní zkušenosti s čínskými zařízení, nebo bychom měli nechat jako obecná ruce pryč?

Jo, a tady je odkaz ..

www.dvdgpsplayer.com

Editováno: , autor: sharen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s čínskýmy napodobneninamy dvd/gps/tv/ špatné zkušenosti - přeskakující cd, špatný signál rádia

možná kdyby zákaznící nebrali nejnižší cenovou kategorii tak to bude lepší, ale stejně nikdy nebudou dobře spolupracovat s auten jako origo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale toto téma se mi nezdá jako dotaz, ale spíš jako reklama na ten obchod, dotaz je evidentně přeložen translatorem a ve všech svých dvou příspěvcích dotazující odkazuje na zde uvedenou stránku...

Ale jako námět na debatu je to samozřejmě možné... jen se mi prvotní příspěvek zdá typicky reklamní. :)

Jo abych nebyl úplně OT, tak nezapomínejte na nový limit pro platbu DPH, až si tam budete objednávat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...