Přejít na obsah

kod barvy


virgin

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
měla by to být tmavěmodrá metalíza Indigo, takže pak toto číslo: 9450.

Dík za odpověď, chtěl jsem to zjistit pro bráchu, už si ale barvu někde sehnal, jen si není jistý, jestli je to ta správná, přestože ten člověk říkal, že na 100%. Prý už se prakticky nedá sehnat, protože je ještě syntetická. No pokud bude špatná, tak aspoň bude vědět jaká tam měla být :kol-60:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Citace z webu ŠA, odkaz "Kontakty":

"...Infolinka Škoda

Jestliže máte jakýkoli dotaz nebo připomínku, kontaktujte nás na

e-mailové adrese info@skoda-info.cz. (Své dotazy posílejte v českém nebo anglickém jazyce.)

Můžete také telefonovat na Infolinku Škoda Auto 800 600 000...."

Pošli jim celý VIN, oni Ti pošlou info o kompletní výbavě se kterou autí vyjelo z brány - dost možná i kopii toho "výbavového" štítku. Jestli se nemýlím, v podobě nějaké databáze se tohle všecko archivuje minimálně od převzetí škodofky folksvágnem o každém autě, které vyjelo z fabriky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

dobrý den mám v jiznich cechach felicii a jsem momentalně v praze, a sptne jsem si vyfotil stitek v kufru, a potrebuju kod barvy, nevím jak to z něj vyčíst? jedná se o felinu mpi 50kw , r.v 97 a je to zelená metaliza tusím ral 9595 nebo 9590, ale mozná se mýlím, tohle je napsáno na psoledním míste tedy u kodu barvy na stitku v kufru, 395 G04 H01 H11 J05 M12 V1B

a nad tím je L959 ale to by měl být kod motoru díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9595 je zelená smaragdová metalíza, která má další kódy F6T nebo 1L1L.

9590 je zelená tmavá metalíza, s dalším kódem F6S.

Pokud je ta barva originální z výroby a Ty máš v ruce fotku štítku s VINkem, zajdi do libovolnýho značkáče Škoda a nechej si kód barvy zjistit z firemního archívu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Kdyby to bylo vedený pod žlutou/béžovou, tak by to mohla bejt buď:

 "atacama béžová metal" s kódama 9601 nebo F8G, případně U1U1, 

anebo

"sahara béžová metal" s kódama 9201, F7G nebo Q2Q2.

 

Ale neručím za to. 

 

Stříbrný metly mají kódy následující:

stříbrná safír metal 9105 nebo Y5V

stříbrná zermatt metal 9103 nebo Y7Y

stříbrná diamant metal 9102 nebo F7T případně 1B1B

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho si nic nedělej, to je vina ouředníků na příslušným Dopravním odboru. Každej výrobce totiž označuje barvy podle svýho vzorníku jménem a kódem, který se ale ouřadům nechtělo a nechce vyhledávat a vypisovat - tak napíšou co to je vizuálně.

 

Naprosto přesně vím, kolik lidí z mýho okolí mělo nebo pořád ještě má auto v různejch odstínech zelený včetně metly (agáve, smaragd a já nevím jak se ještě všecky ty zelený jmenujou) - ale v TP všichni měli v kolonce *BARVA KAROSÉRIE* napsaný slovo "zelená". Jen čestný výjimky měly dopsaný "metalíza" nebo slovo "světlá", "tmavá" nebo "základní".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...