Přejít na obsah

problem prevodovka


vikino1

Doporučené příspěvky

V poslednej dobe zisťujem,že nemôžem zaradiť jedničku ide to čoraz ťažšie.Musim najskôr do dvojky silou čo najviac k sebe až potom do jedničky.Ostatne rychlosti uplne v pohode.stretol sa s tym niekto?Viem.že su tam nejake lanka a tiahla,da sa to štelovať?Vďaka za rady.

tak pricinou moze byt prasknuty poistny kruzok synchronizacie tak vymenit bude treba synchronove teleso kruzok hnane koleso a lozisko. a ked sa ti nevracia spojkovy pedal tak bude treba vymenit hlavny spojkovy valec ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spojka je v poriadku ,ale s tymi synchronami si ma vydesil.Snaď zajtra si pod to vleziem a pozriem to.Štelovanie si 2-KRAT rozmyslim!

tak vystrasit som ta nechcel ale sa modli ze to nebude to ! Budem rad ak som sa mylil tak daj vediet vela stastia ;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes rano som vyrazil do TN a zdalo sa mi akoby sa to zlepšilo, pri navrate domov /cca60km/ som pri baraku mal problem zaparkovať.Včera som to pozeral,ale nič neobvykle som nenašiel.Pozeral som DP je tam popisane zakladne nastavenie tak skusim ešte to a potom sa uvidi.Vďaka za zaujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil som sa do tej nešťastnej prevodovky najprv som preventivne skontroloval olej povolil som kontrolny šrob. Začal hneď vytekať olej pekne čisty,takže to OK.Potom som urobil zakladne nastavenie presne podla DP.Iba namiesto špecialneho pripravku som použil obyčajny vrtak 5mm. Čudujsa svet radenie sa zlepšilo o 80%. Ani v novom aute tam tie rychlosti tak nepadali.Dufam,že to tak aj zostane. Po par km ešte napišem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...