Přejít na obsah

Fabia III


schimmer

Doporučené příspěvky

S tím většinovým prodejem akčních modelů také souhlas. Prostě některé ty nářky některých zdejších odborníků a budoucích zájemců nebo kritiků, nejsou reprezentivní vzorek koupěchtivé většiny.

já když jsem objížděl salony když jsem vybíral Rapida, tak každý prodejce potvrdil, hele, Fabie prodáváme pouze akční modely, klasiku si málokdo koupí... kdo by taky koupil za ty peníze... To samé platí ale i pro Rapid :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako ty, ale ja by som za sucasnu Fabiu Hatchback 1.2 TSI 77kw v strednej vybave 316 tisic* absolutne nedal. Za to mam uz o triedu vyssie auto a minimalne rovnakym motorom a vybavou.

 

* 316 tisic je sucasna cennikova cena

Editováno: , autor: melonsvk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubíno, který nějaké informace má, tvrdí že bude obdobný...

 

Určitě tam nebude diametrální rozdíl, nabouralo by to další modely...

 

Bavíme se o tom, jak se prodávala současná Fabie v ne-akčním modelu

 

Myslím, že to je dost k tématu

 

O čem se tady chceš bavit ? Víme jenom vzhled, zbyde nám jenom spekulovat... Buď tady budeme spekulovat, nebo budeme všichni zticha, dokud nebudou další informace, nějak nechápu, co se ti nelíbí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemůžu souhlasit, poslední akční Fabie vycházela cenově vs výbava opravdu dobře, nevím proč bych měl kupovat auto za plnou cenu, když ho můžu mít o 40tis levněji...

Kdyby jenom o 40 tisíc levnější, tam byl poměrně dost velký rozdíl v ceně původní a akční ceně :)

Každopádně ano, prvních pár měsíců se bude Fabie prodávat za normální ceny, které budou nadsazené a auta bez výbavy, pak se objeví první akce, kde to už bude dávat celkem smysl kupovat to auto, poměr výbava/cena bude dobrá a před koncem výroby F3 a nástupem F4 bude tohle auto za hubičku, stejně jako byla teď F2 :)

Co se týče lezení do zelí.. Citigo je elementárně menší, než je nová Fabia, jistý problém vidím u F3 Combi (530 litrů kufr) a Rapid (550 litrů kufr). Tam asi bude rozhodovat výbava a cena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem ako ty, ale ja by som za sucasnu Fabiu Hatchback 1.2 TSI 77kw v strednej vybave 316 tisic* absolutne nedal. Za to mam uz o triedu vyssie auto a minimalne rovnakym motorom a vybavou.

 

* 316 tisic je sucasna cennikova cena

 

Když už sem píšeš takovýhle věci, tak uveď aspoň příklad auta vyšší třídy, než je Fabie, které si koupíš ve stejné výbavě, jako Fabie za 316 000 kč :) to bych chtěl opravdu vidět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, záleželo na výbavě, ale těch 40 tis tam v průměru bylo... :)

 

a jaký jiný ? sice výbava a motor nebude +/- odpovídat, ale jen tak od oka... C4, Fluence... Auta vyšší třídy a třeba akční Fabia 2 s 1.4MPI ve výbavě Ambition stála stejně jako C4 se stejnou výbavou a lepším motorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem koukal, tak C4 stojí vystavená zhruba 360 000 kč a furt ta výbava není nic moc. Nemluvě o nenžranosti jejich motorů, zpracování ani nemluvě apod. :) to by si člověk s tím autem musel odžít nějaký léta a potom by nikdy neřekl, že by si radši koupit C4 než Fabii :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už sem píšeš takovýhle věci, tak uveď aspoň příklad auta vyšší třídy, než je Fabie, které si koupíš ve stejné výbavě, jako Fabie za 316 000 kč :) to bych chtěl opravdu vidět :)

 

i30 73kw, vybava Trikolor 322 tisic

Astra 74kw vybava Selection 310 tisic

novy Pulsar s 85kw motorom sa ma predavat za 329 tisic v zaklade a tak dalej...

 

Preboha ved Ambition vo Fabii bez akcnych paketov nema ani klimatizaciu. To je dost velka tragedia - tie cennikove ceny su uplne predrazene a v zivote by som si v tej cene Fabiu nekupil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tobě připadá třeba zrovna i30 trikolor jako neakční model? :D

Ale nemá cenu se tady o tom hádat :) já bych zas třeba nikdy nedal 320 000 kč za Hjundaj :) S Opelama zkušenosti nemám, ale v poslední době jsou na ně celkem dobré reference. Jen mi nějak nesedí design :)

A co si budeme povídat .. já bych si Fabii za 320 000 kč taky nekoupil :) ale Fabie se základním motorem v Ambitionu taky nestojí 320 000 kč, že :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavime sa o motore okolo 77kw :kol-28: Holt Pulsar bude mat zakladny motor 85kw a Fabia 44kw, to nikoho nezaujima. :) Len som chcel poukazat, ze cennikove ceny su najvacsie svinstvo na svete. Dufam ze ma ceny neprekvapia, pretoze ked budem na jar riesit auto, Fabia je horuci kandidat, ale viac ako 300 tisic za 81kw verziu nedam. A bez klimy auto tiez nekupim. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...