Přejít na obsah

Bouraná Fabie


Sdíčák

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

Jelikož mi bude 18let až za necelý rok, tak mám na auto dost času :D Ale dneska sem objevil tuto fabku http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/fabia/8809190 a docela mě zaujala. Myslíte že je to dobrá cena a lehce opravitelné ? V Autech se vrtám dlouho, ale radši se zeptám na názor odborníků.

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ta první je pěkná :palec2: Jak už bylo napsáno podle fotek toho moc nepoznáš,ale napsal by jsem asi toto....

Rok 2001 a jen 130000kM to je jedna věc...Nevím jak moc opravuješ auta tak by jsem se tě nerad dotknul,ale tady to určitě nebude jen na vým.plechů.Je to ,,pěkně,,vyklepané po vzoru prodejců bouraček...Pane vidíte to má skoro tvar auta tomu nic není....Pytle venku nejsou protože je jen u řidiče a ten je uřčitě vym.a nefunkční,chladičová stěna a chladiče nevim jestli ohnuté ,jen položené nebo lehce chycené protože bouraný je celý předek i levá strana, protože baterie je nakřivo a naraží až na nadobku ostřikovačů,pravý podélník bude nejspiše na vým, nebo na stolici a ani se mi moc nelíbí to licování PP dveří se střechou...a další drobnosti jako je uchcení motoru,palivový filtr....

ted ještě koukám že i ten tlumič je nějak divný,řekl by jsem že ten jeden šroub z těch tří co ho drží v karoserii je povyšroubovaný,takže asi po ráně byla i vym.těhlice a tlumiče...

Editováno: , autor: speed.mb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

Jelikož mi bude 18let až za necelý rok, tak mám na auto dost času :D Ale dneska sem objevil tuto fabku http://sauto.cz/deta...a/fabia/8809190 a docela mě zaujala. Myslíte že je to dobrá cena a lehce opravitelné ? V Autech se vrtám dlouho, ale radši se zeptám na názor odborníků.

Díky za rady

Chod do toho. Vobec to nie je moc burane. Opravis to aj doma na kolene.

Pozri fotky buranej OC1 opravenej doma na kolene.:)

Auta sa aj skladuju-opravuju z dvoch buranych aut.lol

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to sice krásné, ale protože mám ženu a dítě a mám je rád, tak nikdy bych si bourané auto na kterém je jakýkoli neoriginální svar na nosné části, nekoupil! V případě nějaké větší nehody bych v takto slátaném autě nechtěl být. To je můj názor. Něco jiného je oprava, že se dá nový blatník, světlo apod. Ale proti gustu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To modré SDIčko Ti sice pasuje k nicku, ale jestli můžu poradit - DEJ OD NĚJ RUCE PRYČ... Je to namaskované, aby to bylo "plně pojízdné" = takto řachnutá kastle aby měla celý pravý světlomet? Když je rozštípaný plast mřížky před chladičem, zákonitě se musel rozletět na kusy i světlomet - obojí je polypropylén plněný zhruba 20% kaolínu - jen jiná barva. A ten částečně vytočený šroub u horního uložení PP McPhersona taky o něčem hovoří - jak už tady výše padlo, pokud se nárazem TAKTO povytáhl, byla to šleha jako hrom a tím pádem musel zákonitě vyletět pytel řidiče - ergo kladívko, pokud je volant vcelku, je pytel vyčenžovaný. A jestli se ten šroub nevytáhl nárazem (což by znamenalo stržený závit v celém futru), musel ho NĚKDO vyšroubovávat a pak zapomenout utáhnout - z jakého pak asi důvodu...??? Pravá půlka přední nápravy je vyměněná, protože po nárazu musela nutně projít bezpečnostní deformací. Jak je na tom zavěšení nápravy do kastle z fotek nepoznáš... Rozhodně to není originální stav - ani z výroby, ani po nárazu. To auto někdo podrobil dost důkladné kosmetické operaci a velice pečlivě cenzuroval fotky na prezentaci, aby zamaskoval skutečné následky nárazu - přitom v prezentaci není ani jediná fotka kolmého pohledu na pravý bok auta - pročpak asi? Zřejmě tam nebude všecko košer v pozici dveří a rámu kolem nich = je docela klidně možné, že je načnutý A sloupek vozu = minimálně rovnací stolici by ses nevyhnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

Jelikož mi bude 18let až za necelý rok, tak mám na auto dost času :D Ale dneska sem objevil tuto fabku http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/skoda/fabia/8809190 a docela mě zaujala. Myslíte že je to dobrá cena a lehce opravitelné ? V Autech se vrtám dlouho, ale radši se zeptám na názor odborníků.

Díky za rady

Já bych osobně do toho nešel... vybava nulová.. 1x airbag, okna nejsou v elektrice.. myslím, že za necelý rok si koupíš nebouranou s lepší výbavou... s lepším rokem výroby a i možná s méně najetýmy kilometry.. sice si pár kaček připlatíš, ale když už si chceš koupit auto tak ať sním můžeš hned jezdit a né ho 3 měsíce dávat do kupy.. Ale pokud se na to cítíš si to dát do kupy tak jen dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No určitě bych do toho nešel celej předek je hnutej doprava, a je to drahý jak svině. Já koupil Koktu II s tím že má jen špičku ohlou asi jen 5cm a stejně tak či tak to byla oprava za 50tis s tím že jsem si zháněl věci sám, auto po 1. majiteli s super výbavě s historii najeto 90tis kombík se vším co k tomu má být a stejně to nakonec vyjde asi jen o 30-50 tis mín než kdybs kupoval normálně. Ono to zas taková výhra není, zvlášt pokud je celej ten předek hozenej o takový šílený čísla jen stolice bude minálně 5tis no každopádně oprava je tak 20ku. Což nevím jestli se vyplatí.

Editováno: , autor: vevca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se učí na mechána nebo (a hlavně) jestli chodí od mala přicmrdovat k někomu do dílny, může mít i v 17 letech 10x tolik zkušeností s auty a jejich opravou, než zasloužilý automobilista s půl miliónem odjetých km.

Ale to by se zase nechodil ptát sem, jestli se mu koupě takové fábule vyplatí... :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...