Přejít na obsah

volant z OII do OI


redrat

Doporučené příspěvky

Multifunkční z OII da OI nikdy nepůjde.Za 1 jde po Linu,jak tu někdo psal,za druhé signál zpracovává jednotka elektroniky sloupku řízení

jo to je ono :doh tohle slovní spojení tam padlo když mi to vysvětlovali. Jednotka elektroniky ve sloupku řízení. Podvolantová jednotka tomu říkali... já jsem ale :blbec:

Editováno: , autor: Aidolon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu volantu ale musíš mít origo radio ne?jestli se nepletu!no,tak se mrkni na kody a možnázjistíš to co já,že tam origo radio nebylo a že ho tam někdo dodal,jde o to aby to pak komunikovalo to nevím!

jinak ostuda pro škodovku je ta,že dali kompletně reproduktory i výškové,anténu ale radio nee!a to mám SLX což by měla být maximálka(údajně)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SLX se označovala výbava Octávek do roku 99,kdy se ani multif.volant nedával :D:D

díky,jsem zase chytřejší o kousek!ale já jsem neměl na mysli jestli mi to tam půjde,já chtěl poukázat na ostudu koncernu,jinak spíš by si měl odpovědět kolegovi jestli mu to bude fachčit s jiným radiem než k tomu dodaným,tzn.jestli jsou ty ovlaldače funkční na všechna origo radia!vím že renault používá blaupunkt a tam to mezi sebou prohodit nejde!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chi chi dnes si pro něj jdu na poštu, komplet všechno všecičko, tak já vám ho pak vyfotim a dám sem abyste mohli slintat  :t  :t  :t

a kolik na ty poste za nej nechas? ... treba me to slintani prejde :prc::D:smich:

No to tě teda přejde... 7 tis :unsure::unsure: Ale je to fakt komplet, žádné další starosti se sháněním. Stačí že jsem ho skoro půl roku sháněl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu je, už na něj slintám, modlim se k němu, představuju si jaké to bude až bude v Ellie hmmm, to bude luxusní požitek!!!!!!!! A je kožený, hmmmm :p:p:p

Fotečka je udělaná prodejcem. Udělám pak návod a fotodokumentaci z montáže. Ale až po zkouškovém období, tj. koncem února

post-25-1170683241.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...