Přejít na obsah

Tak jsem si objednal Fabii :-)


Kuba1982

Doporučené příspěvky

Nema cenu vsechno vyjmenovavat, ale namatkove radio Symphony, parkovaci asistent, tempomat, Construct, lakovane kryty zrcatek, stropni lampicka Superb, radici paka Elegance, kozena rucni brzda, chromovany cudlik, chromovane pojistky do dveri, suplik pod radio, tlumeni kapoty a snad jeste neco, ale to me ted nenapada... ;)

Na rade je denni sviceni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema cenu vsechno vyjmenovavat, ale namatkove radio Symphony, parkovaci asistent, tempomat, Construct, lakovane kryty zrcatek, stropni lampicka Superb, radici paka Elegance, kozena rucni brzda, chromovany cudlik, chromovane pojistky do dveri, suplik pod radio, tlumeni kapoty a snad jeste neco, ale to me ted nenapada... ;)

Na rade je denni sviceni...

tak co me hodne zajima:

- lakovane kryty zrcatek

- radici paka Elegance

- vnitrni packy chrom

- tlumeni kapoty (jak?)

- drzak na napoje do palubky

Pokud byste nekdo neco mel z tohoto seznamu... tak koupim :-)

K.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema cenu vsechno vyjmenovavat, ale namatkove radio Symphony, parkovaci asistent, tempomat, Construct, lakovane kryty zrcatek, stropni lampicka Superb, radici paka Elegance, kozena rucni brzda, chromovany cudlik, chromovane pojistky do dveri, suplik pod radio, tlumeni kapoty a snad jeste neco, ale to me ted nenapada... ;)

Na rade je denni sviceni...

tak co me hodne zajima:

- lakovane kryty zrcatek

- radici paka Elegance

- vnitrni packy chrom

- tlumeni kapoty (jak?)

- drzak na napoje do palubky

Pokud byste nekdo neco mel z tohoto seznamu... tak koupim :-)

K.

Projeď si bazar, řadičku, držák nápojů i vnitřní páčky tam seženeš. Tlumení kapoty origo (mám ji taky) koupíš ve škodovce jako origo díl, stojí kolem 550,-Kč.

Ať nemusíš tolik hledat: http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=10851

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Pava: Nemáš fotečku origo tlumení na tvém autě? :w00t1:

Fotku nemám, ale můžu zítra vyfotit. Je to takový ofilcovaný papundekl, který se nacvakne pomocí plastových příchytek do montážních otvorů. Velice jednoduchá montáž, dobře to vypadá a pasuje. Už pro ten pocit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze to budes asi odkupovat, kdyz si to takhle dovybavujes. Hlavne, aby ti pak nechybely hagusy ;) Jeste bych doporucil tempomat a suplik pod radio.

jojo, chceme to koupit do firmy, bud s tim budu jezdit ja nebo to nabidneme jako bonus pro dobreho zamestnance. Jinak motor je dobrej, spotreba ve meste zatim 5,4 litru. Uz mam najeto 900 km :-) a oproti 1,4 MPi 44 kW to je rozdil.

Jen me stve ta hlucnost, ve velmi nizkych otackach me obcas zalehne v usich (proto jsem se ptal na to odhlucneni) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen me stve ta hlucnost, ve velmi nizkych otackach me obcas zalehne v usich (proto jsem se ptal na to odhlucneni) :D

Po záběhu si to sedne, hlučnost se ustálí, montáž protihlukové izolace maličko pomůže, ale nečekej zázraky. Je to spíše estetický doplňek, když zvedeneš kapotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen me stve ta hlucnost, ve velmi nizkych otackach me obcas zalehne v usich (proto jsem se ptal na to odhlucneni)  :D

Po záběhu si to sedne, hlučnost se ustálí, montáž protihlukové izolace maličko pomůže, ale nečekej zázraky. Je to spíše estetický doplňek, když zvedeneš kapotu.

tak ja tam ten "koberec" pod kapotou mam :-) takze hlucnost uz asi nesnizim :-)

Editováno: , autor: Kuba1982
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

neé...

FII kombík bude až za půl roku, a to se mi:

za prvé nechce čekat, v současné době se taháme o jedno auto dva

za druhé se mi FI furt líbí víc...

za třetí FII bych kupoval až tak za dva roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavko: Ak berieš skladový voz priamo od predajcu, tak obvykle do 24 hodín. Ak je to skladový voz z centrálneho skladu, do 5 pracovných dní. Ak auto na objednávku so zmenou už zadaného auta do výroby, tak 3-4 týždne. No a ak auto na objednávku s novým zadaním do výroby, 5 až 7 týždňov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ještě docela ujde. Já jsem si objednal Toyotu Auris a musím čekat minimálně 4 měsíce a to už je docela dost. Proto mě zajímá jak je to u jiné značky. :(

dobrá volba, tohle auto mě hodně zaujalo, jaká je cenovka, pokud není tajná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...