Přejít na obsah

Tak jsem si objednal Fabii :-)


Kuba1982

Doporučené příspěvky

No objednal jsem 1,4D 66kW výbava Sol za 515 000 kč. K tomu ještě příplatek metalíza 14 400, automatické spínání světel 3 600, ochranné lišty 8 000, zástěrky 2 300 a další drobnosti, takže celkem cca 550 000kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toyota Auris je u mňa zatiaľ sklamanie roka - tak nevýrazné a tuctové auto ešte Toyota nevyrobila! Zvonka ako Yaris na steroidoch, interiér z Kórei 80-tych rokov, stredová konzola z Trambusu, motoricky tiež nič extra... Stačí sa pozrieť na testy, ktoré naozaj nešetria voči Aurisu kritikou.

Toyotu som vždy považoval za niečo extra a za najlepšiu japonskú značku... Škoda, že som nestihol ešte Corollu, Auris sme ale jednoznačne škrtli hrubou čiernou fixkou v zozname našich potenciálnych budúcich áut!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor máš pravdu, že je to drahé, ale to je dneska asi u všech značek a když to spočítáš, tak plus mínus stejné. Mimochodem zkoušel jsem tu samou výbavu do Corolly a vyšla o 50 000 více, navíc končí výroba, takže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavko: U vás sa dá ešte objednať Corolla??? Keď som u predajcu kritizoval Auris a vychvaľoval Corollu, vôbec nespomenul, že ju ešte je možné objednať... V utorok to preverím a keby sa ešte dala Corolla, bolo by to úplne super!

Ešte ma napadá jedna zvedavá otázka-prečo si zvolil zrovna Auris a prečo nie trebárs Ceed? Ceed je lacnejší, má bohatšiu výbavu, lepšiu záruku... Keď som sa v Toyota predajni pýtal, prečo by som podľa nich mal vybrať Auris a nie Ceed, odpoveď bola "Lebo Toyota je lepšia ako Kia". Na moju otázku, že v čom konkrétne som dostal klasické odpovede, lepší motor (opak je pravdou, Ceed má motor lepší), Auris je väčší (nie je pravda) a podobne. Nemôžem si pomôcť, ale aj keď by som vzal do úvahy všetky predsudky voči Kii, stále by som volil Ceed namiesto Aurisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor Corolla se dá ještě objednat a dokonce teď mají v akci slevu DREAM za 400 000, tak se podívej na stránky Toyoty. Jinak pracuji u Toyoty a tak jsem mohl vybírat jen Toyota, Peugeot, nebo Citroen a na tyto značky mám slevu. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ještě docela ujde. Já jsem si objednal Toyotu Auris a musím čekat minimálně 4 měsíce a to už je docela dost. Proto mě zajímá jak je to u jiné značky. :(

Tak to je hustej dodací termín... :wacko: ...jak na náklaďák...

Jinak jak psal Igor. Počkám si ještě tak šest týdnů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor tak Ti přeji dobrou volbu ať si vybereš pěkné autíčko. -_-

Vďaka za prianie, auto je už vybraté, záloha zaplatená, k odberu 23.4.2007. A nakoniec to nie je Toyota, tým darmožráčom, čo u nás v meste pracujú v showroome, nedám zarobiť ani na slanú vodu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor, docela by mě zajímalo, co jsi nakonec vybral. Zjistil jsem Ti, že v Toyota Tsusho Praha mají ještě asi 14 Coroll v akční ceně a výbavě za 350 000 a to je docela zajímavá cena. A co Ti provedli u vás v showroome? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove,

tak jsem pred par mesici zakladal tento topic a uz je vsechno jinak.

Fabku se snazim prodat, byt ji mam na operativni leasing. Ale pomaham prodejci, protoze od nej mam nabidku na Toyoutu Avensis Combi modelovy rok 2007. Motor 1,8 benzin, 130 koni, cerna metaliza, 16" litaky, dvouzonova klimoska, kozeny interier, navigace, 8 repro, MP3, destovy senzor, parkovaci asistent atp. proste to ma snad vsechno:) provedeni N1, cena 689 tis.

Tak poprve asi budu mit jine auto nez Skoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove,

tak jsem pred par mesici zakladal tento topic a uz je vsechno jinak.

Fabku se snazim prodat, byt ji mam na operativni leasing. Ale pomaham prodejci, protoze od nej mam nabidku na Toyoutu Avensis Combi modelovy rok 2007. Motor 1,8 benzin, 130 koni, cerna metaliza, 16" litaky, dvouzonova klimoska, kozeny interier, navigace, 8 repro, MP3, destovy senzor, parkovaci asistent atp. proste to ma snad vsechno:) provedeni N1, cena 689 tis.

Tak poprve asi budu mit jine auto nez Skoda.

No to je pěkná cena, zavidím :);)

Držim palce ať jde Fabule honem pryč ;)

Samozřejmě sem pak nasyp fotky toho rejžáka :D:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Igor, docela by mě zajímalo, co jsi nakonec vybral. Zjistil jsem Ti, že v Toyota Tsusho Praha mají ještě asi 14 Coroll v akční ceně a výbavě za 350 000 a to je docela zajímavá cena. A co Ti provedli u vás v showroome? -_-

Hurááááááá už je doma :palec2:

Ford Focus II Wagon 1.6 74kw Trend X-Plus (el. okná a zrkadlá, klíma, hmlovky, brzdový asistent, palubný počítač, tempomat, multifunkčný kožený volant, diaľkový centrál s alarmom, parkovacie senzory, rádio s Ford CD s 6x repro). Zatiaľ vládne maximálne nadšenie, je to naša prvá neškodovka. Fabia ale zostáva doma tiež - akurát na nej teraz nikto nechce jazdiť kol5

post-140-1177530160_thumb.jpg

post-140-1177530168_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igor, docela by mě zajímalo, co jsi nakonec vybral. Zjistil jsem Ti, že v Toyota Tsusho Praha mají ještě asi 14 Coroll v akční ceně a výbavě za 350 000 a to je docela zajímavá cena. A co Ti provedli u vás v showroome? -_-

Hurááááááá už je doma :palec2:

Ford Focus II Wagon 1.6 74kw Trend X-Plus (el. okná a zrkadlá, klíma, hmlovky, brzdový asistent, palubný počítač, tempomat, multifunkčný kožený volant, diaľkový centrál s alarmom, parkovacie senzory, rádio s Ford CD s 6x repro). Zatiaľ vládne maximálne nadšenie, je to naša prvá neškodovka. Fabia ale zostáva doma tiež - akurát na nej teraz nikto nechce jazdiť kol5

se nedivim........mel jsem hodne aut.ale forda jeste ne,i kdyz ten dvojkovej focus by mel byt vychytanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za gratulacie, to auto je fakt super -_-

Dnes som siel Fabiou a sakra, nejak som si nevedel najst polohu za volantom, ten motor vobec netahal, a auto na ceste tak nejak inak sedelo, chybal mi multifunkcny volant :unsure: Po par tyzdnoch/mesiacoch napisem nejaky sumar a porovnanie s O2 Combi. Zatial napisem len cenovy rozdiel - nas Focus bol o 184tisic Sk lacnejsi, nez porovnatelna O2 Combi s uplne identickou vybavou...

rkonf: Ano, zavazila aj cena, bola na vyber tato farba (inak vyzera uplne ako seda grafit), biela, obycajna cervena a strieborna. Biela sa mi nepaci, cervene vyzeralo ako hasicsky vyjazdovy voz. Strieborna nebola zla, ale doma som bol prehlasovany na tu sedu - tak je seda :wub:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...