Přejít na obsah

Multifunkční volant


Bobik_a

Doporučené příspěvky

Mám dojem, že tyhle volanty byly v jak v R, Fll,Oll i S, takže ten rámeček může být i tam. Já mám výbavu - Ambition plus a malý kožený paket, tak to je asi v něm...

A jinak ty tlačítka jsem sehnal za 1700,- :kol-28: ...3350,- s daní bych za ně ve Škodofce nedal ani náhodou. Výrobní cena musí být pár desetikorun...jsou to rypáci :kol-44: ...

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to stojí 1636,- tak bych se na to vyprd...přiedej pár kaček a kup new volant co chceš a původní prodej...vyjde tě to pak na pár stovek...a nebo to udělěj jak já a dej si tady inzerát a třeba se ti někdo ozve jak mě...ty moje tlačítka už totiž byly v new volantu a někdo je z něj jen vydloubl...a bral jsem dvoje a oboje byly ve volantu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stteveke, AlesTDI - práce i s dokódováním na 20min, kóduje se jen ovládání hlasitosti, vše ostatní to už umí...absolutně bez problému...

montoval a kódoval Ferda25 :kol-47: tlačítka dodal Fantik :kol-47:

Je to opravdu jednoduché - když to dělá někdo kdo tomu rozumí a já se řídím tím že ať to dělá odborník, né že bych to nezvládl ale drbal bych se s tím 10xdýl...

Editováno: , autor: martt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...