Přejít na obsah

climatronic fabia


Walda RS

Doporučené příspěvky

no oni někteří šikulové na západ od našich hranic si s tím umějí poradit, to jo. Viděl jsem taky fotku jen s těma střeavama bez krytu, protože to bylo z pola.

Já už to mám vymyšlený jinak, žádné bastlení plastů z jiných aut...

Nicméně, sice mám ve svém okolí pár známech automechaniků, který by to byli schopni udělat, ale ten přístroj na odsátí klimy nemají :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledne klimy a atd..... to se muzes obratit na me ;)

ale zalezi odkud jsi ;)

klimu ti naplnim nejdriv dusikem, jestli to nebude nikde utikat,... kdyz jo, strikne se tam foforecni barva .... kde asi tak to utika ;)

ale kdyz to utikat nebude, normalne naplnit a do hodinky jedes ;)

ale jak rikam zalezi odkud jsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no úplně daleko to k Tobě nemám (100 km :) )

No hele, budu si Tě pamatovat, nejdřív stejně musím poshánět materiál na tuhle srandu a prioritu to rozhodně nemá

Pokuď to atd..... znamená, že si poradíš i s palubkou a elektrikou, tak se můžeš těšít na moji návštěvu :) ale tak nejdřív přístí rok :D

Editováno: , autor: Drewie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom si ty zadní lampičky dej správně, jinak dopadneš jako já, kdybys měl kombík, tak bych pro tebe měl i náhradní stropnici na druhý pokus :D

elektrika je v poho, v autě má jen 12V, to Tě nezabije :)

HIDky - fuj

zpět k tématu - uvidím jak to bude a jestli se mi k Tobě vyplatí jet "jen" kvůli klimě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ona je to zadni lampicka jakoby stejna s predni ;) akorad tam nejsou ty dalsi dve svetilka jakoby na cteci lampicky je tam proste vypnuto, zapnuto, a otevrene dvere,... proste predni stropni lampicka vybava KLASIK ;)

a jak to myslis s tim spravne ;) namerim si stred a pak budu zkoumat jestli se to tam vejde :D a kdyz ne tak neco upiluju :D akorad ta elektrika to budu dumat jak to zapojit :D

prober to a uvidis ;)

naplneni a ostani veci se do 1000 kc vejdes ;)

Editováno: , autor: Lukason
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, kam by se dalo u FI umístit čidlo slunečního svitu od climatronicu, přemýšlel jste o tom někdo?

Taky aby to mělo nějakou kultura a vypadalo to OK. FII ho má na kapličce přístrojů.

 

Schémata jsem nějak prošel a přijde mi že by to mělo jít v poho. 

 

Ještě dořešit dopasování ovládání.

 

Snad po víkendu přivezu climatronic s kabeláží a ovládáním. Jen tam nebude to čidlo. To budu muset někde sehnat.

 

doufám že někdo poradí, předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak začínáme: :kol-31:

 

Co je potřeba k tomu přestavět auto na CLIMATRONIC z FII/Room .

 

1. spousta elánu, nadšení vůle, trpělivosti a nechat se někým vyprovokovat a na motivovat k této akci - tímto děkuji Drewiemu :kol-47:

2. vyznat se v el. schématech, mít přehled kde a jak co hledat

3. mít dobré vypichováky a celkem běžné nářadí, běžná velká malá gola, sada torx bitů, dreml nebo nějaká frézka k vyfrézování čidla do PD, 

4. dobré mít DP a podle ní provést demontáž a zpětnou montáž jednotlivých dílů z auta

 

A) - bednu topení climatronicu z FII/Room

B)  - ovládací panel CIMATRONCU

C) - čidlo slunečního svitu z FII/Room

D) - kabelový svazek ideálně ten co byl v autě u climatronicu ( tedy celý svazek el. instalace, protože u FII a Room není zvlášť svazek interiéru a motorového prostoru)

 

Pozor až to budete shánět !!! Jsou dvě verze climatronicu !! Před face a face!!  :kol-44: 

U té starší není chrom na ovladačích climatronicu a má tři svorkovnice, ta novější má jen dvě svorkovnice a je z chromem.

 

Já mám tu starší bez chromu. Sehnal jsem to kompletně mimo čidla slunečního svitu.

Tedy krabici topení , ovládací panel i kabelový svazek ze kterého jsem si vypletl potřebnou kabeláž.

 

Popíšu tu jen tu část práce, když budete měnit klimu za climatronic. Já dodělával klimu celou komplet :kol-44: .

 

Popíšu to tu jen nahrubo a zbytek udělám a přidám do návodů a pak sem přidám odkaz.

To bude chvilku trvat :-(

Editováno: , autor: Combi2002
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...