Přejít na obsah

Climatronic


taktik

Doporučené příspěvky

Nazdar "rapidaci",

som cerstvy majitel Rapidky.Vo vybave mam Climatronic.

Vcera som absolvoval prvu nocnu jazdu a prekvapil ma velmi silny jas Climatronicu.

Palubaka a radio svieti primerane,o dost viac svieti teplota a vetrak na klime.

 

Moja otazka je:

 

Da sa znizit jas Climatronicu?

Da sa celkom vypnut Climatronic?

 

Nikde som to v navode ani fore nenasiel....

 

Dakujem za vase odpovede.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano když se vypne, nic nefouká

 

co se týče foukání zvenku bez ohřívání nebo chlazení, tak určitě, v návodě na straně 62, tlačítko A/C (vypnutí/zapnutí chlazení)

 

viz.:

http://ws.skoda-auto.com/OwnersManualService/Data/cz/Rapid_NH/11-2012/Manual/Rapid/A05_Rapid_OwnersManual.pdf

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já doufám, že ikdyž tam chybí ruční regulace, tak se ten jas po vjezdu třeba do tunelu utlumí a na slunku zase přidá. třeba se šetřilo jen na drátech a poťáku. 

 

ještě k té aut. klimě. dá se nějakých způsobem teda docílit toho, aby to foukalo jenom vzduch venku bez ochlazení nebo ohřátí? je mi jasný, že tlačítkem A/C vypnu chlazení. ale dejme tomu, že venku bude třeba 13 a nebudu chtít topit ani chladit. si myslím totiž, že to takhle udělat nejde a ta klime žije vlastním životem.

Editováno: , autor: vormen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, normálně přidáváš nebo ubíráš otáčky ventilátoru, pravým kolečkem, pokud se nepletu

 

runner: to A/C se zapíná normálně samo automaticky? to se nemusí manuálně?

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HjM: jsou tam cudliky: "A/C" a "Auto". pokud hned zapnes "Auto" tak se to ridi samo - jak klima tak otacky ventilatoru, i ktere vydechy jsou pustene, tak topeni. pokud mas "auto" a vypnes "A/C" tak se klima vypne a ridi se automaticky jen otacky ventilatoru, vydechy a topeni pokud mas nastavenou teplotu vyssi nez je venku. ovladani ventilatoru je na prave strane jak pises.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HjM: jsou tam cudliky: "A/C" a "Auto". pokud hned zapnes "Auto" tak se to ridi samo - jak klima tak otacky ventilatoru, i ktere vydechy jsou pustene, tak topeni. pokud mas "auto" a vypnes "A/C" tak se klima vypne a ridi se automaticky jen otacky ventilatoru, vydechy a topeni pokud mas nastavenou teplotu vyssi nez je venku. ovladani ventilatoru je na prave strane jak pises.

já to chápu, ale to A/C když vypnu, a mám režim auto, tak se mi pak A/C samo nezapíná ne?

nebo třeba když vypnu A/C, vypnu motor, a pak až znovu nastartuju, tak pořád to A/C bude vypnuté, ne? a bude se to muset manuálně zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahojte, aj vam ak stojite s autom na slnku a vo vnutri je skoro 100 stupnov a zapnete klime aj vam tak strasne huci od motora, predpokladam ze sa zapnu vsetky ventilatory aby sa auto vychladilo....je to logicke, vonku bolo 38 st. a ja som mal na Climatronicu nastavenych 22 stupnov....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...