Přejít na obsah

Hledám látku interiéru originál


Rejsek.Zdiby

Doporučené příspěvky

Zdravim, předem upozorňuju, že jsem pročetl celý forum, pár témat na to jsem našel, ale nic pro mě.

O co jde:

Předělávám manuál okna do elektriky, s tím souvisí i výměna minimálně řidičova tapecu...Mám červený interiér, jak výplně tapeců tak sedačky.Mám domluvený v čalounictví, že mi to předělá ale že bych si musel sehnat tu látku. Chtěl bych to originál, né žádný flockování nebo koženku. Tudíš bych potřeboval stránku nebo shop, kde bych sehnal originální červenou látku. Našel jsem nějaký odkaz asp2.cz nebo tak nějak ale nefunguje... Nevíte na kolik vyjde metr týhle látky a kolik čverečných metrů je třeba na přetapecování dveří u řidiče a spolujezdce? Díky moc za odpovědi.

EDIT:

Nikdo neví aspoň odkaz na nějakou stránku na prodej látek?

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky a nepiš dva po sobě v krátké době!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyfotím...

EDIT:

Právě že ne, vyfotil jsem to.Teď tam mám tapec na kličky a potřebuju koupit buď červený tapec na elektriku a nebo koupit s jiným zbarvením, sehnat tuhle látku a nechat to potáhnout do týhle červený...post-69980-0-64117500-1319811247_thumb.j post-69980-0-89133700-1319811387_thumb.j

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...