Přejít na obsah

benzin a voda v oleji


Luke22

Doporučené příspěvky

Mám takový problém, mám favorita 136 L s karburátorem a měnil sem hlavu válců, protože byla prožraná. Po výměně auto ztratilo výkon a to docela dost znatelně. Než jsem vyměnil hlavu tak mi šla do oleje voda, ikdyž sem tu hlavu vyměnil tak se mi zdá, že tam voda stále uniká a aby toho nebylo málo tak se mi dojebal karbec, takže mi tam jde i benzín. Můžete mi poradit čím to může být hlavně ta voda? Já už totiž jsem v koncích. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerovná dosedací plocha mezi blokem a hlavou, špatné těsnění, špatně utažená hlava... Může být i něco prasklého, jestli jsi před výměnou jezdil dýl s vodou v oleji, mohlo se něco přidřít a teď to vylezlo na povrch... Chtělo by to sundat, srovnat, tlakově zkontrolovat, pořádně prohlídnout i blok, jestli někde neteče něco někam, kam nemá... Těch možností je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...