Přejít na obsah

celoprůchozí výfuk X lambda


Lenny93

Doporučené příspěvky

ahoj všichni, rád bych si nechal udělat celoprůchozí výfuk - průměr trubek by zůstal původní, ohyby také, jen by se nadradil katalizátor a středový tlumič trubkou - ale mám strach, že lambda bude dávat špatné hodnoty a bude to zlobit. ..... máte s tím někdo zkušenosti popřípadě rady ? Jestli tu toto vlákno už někde je, tak se omlouvám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle mě taky zajímá...

Já budu dávat novou downpipe:

http://www.highperformanceparts.cz/downpipe-prvni-dil-vyfuku-63mm-k03-18t-150180ps.2834

a místo středu taky jen nerez rouru až ke koncovému laděnému tlumiči:

http://tuning.autodoplnky.cz/vyfuky-inoxcar-single/inoxcar-celonerezovy-koncovy-dil-vyfuku-skoda-octa-s2988995

Sem zvědavej jak to bude šlapat.

A co na to lambda....mám naštěstí jen 1 (Agu motor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tohle mě taky zajímá...

Já budu dávat novou downpipe:

http://www.highperfo...t-150180ps.2834

a místo středu taky jen nerez rouru až ke koncovému laděnému tlumiči:

http://tuning.autodo...a-octa-s2988995

Sem zvědavej jak to bude šlapat.

A co na to lambda....mám naštěstí jen 1 (Agu motor)

Zdravim,

mě teda zas zajímá, k čemu jsou takové úpravy dobré!? Akorát problémy na STK, emise,... vždyť to nemůže ani projít. A neumim si představit jet takto upraveným autem na dovolenou někam k moři! :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No s těma 2-3 tisícema km co najedu s Octávkou zase tolik přírodu nedevastuju.

,,Vočipované dízláky " nadělají více smradu a kouře :-)

A k čemu jsou úpravy dobré?K ničemu.Je to koníček....

To se mužu ptát taky k čemu je dobré kouření,nebo chlastání....No k ničemu to není a kolik lidí to dělá...:-)

Jééé j a kolik lidí čumí doma do počítače,na bednu....A k čemu je to vlastně dobré?

Tak se mě tu neptejte proč něco dělám na autě a jestli to náhodou není zbytečné,drahé,k ničemu atd...:-)

Samej moralista všude....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš recht,ale lidi co tím nejsou postižení to nikdy nepochopí..... A ohledně toho STK,to je bledá závist :kol-138: ....

Přesně jak píšeš! Já byl letos na STK a na emisích jsem neprošel z důvodu, že "mám o 2% vyšší COčko" jak mi sdělil technik s lehkým úsměvem, což mě docela naštvalo. Auto (Oct. I 1,6 AVU) je v cajku, výfuk originál bezvadný stav, motor jede jak má a spotřeba je taky v normě. Takže mě čekalo lítání po servisech a jišťování co je špatný a s tím spojený výdaje abych pak splnil jakousi bezvýznamnou normu a mohl dál jezdit. No a pak tu zcela v pohodě jezdí tací joudové s vykuchaným výfukem a bez katalizátoru, kterých se tyto emisní normy jaksi netýkají a nikdo je po nich ani nevyžaduje. To se pak otvírá kudla v kapse.... a to není o závisti, ale o tom jak si jsme všichni rovni před zákonem..... :kol-47:

Editováno: , autor: Wojnar
Necituj poslední příspěvek!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče té spotřeby, tak ta o něco vyšší bude. Navíc si myslim, že na to doplatí turbo. Nebude mít žádný odpor a bude se hůř chladit. Ale jinak co se týče výkonu, bude to asi znát. Navíc to bude hroznej kravál :kol-31: Já plánuju nechat kat kvůli lambdám, ale od katu dál dát nerez s jedním tlumičem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan75:No však taky ale pokud máš auto v cajku nikdo tě nebude dál pucovat.

Zatímco já si připlatím za pokuty a blbé kecy od polišů atd..Takže to vyjde vlastně nastejno.

Ale nebudu to dál řešit...

Je jasný ,že jestli je pro někoho auto(spotřební věc) stejná jako pro mě třeba pračka,tak nemůže chápat co to dělám a proč.

Taky bych nechápal proč někdo tuní pračku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...