Přejít na obsah

Horší starty nepravidelný chod a velká spotřeba LPG


Kubajs99

Doporučené příspěvky

Ahoj potřeboval bych poradit.Ráno teď když je kolem nuly nebo pod nulou tak hůře chytá pomalu se to rozbíhá jako když tam jde málo paliva ale chod je celkem plynulý,chytá to hůř jako loni když bylo -25 C a otáčky jsou kolem 900 přirovnal bych to v uvozovkách jak když to chytá bez sytiče,vím že tam žádnej není .Za jízdy to mírně cuká když povolím plyn tak i jako zrychlí.Je tam i velká spotřeba benzínu tak i plynu.vím že měřidlo na palubní desce je informativní ale ukazuje mi to okolo 7 dálky kolem 5 a stejně když spočítám palivo co jsem spotřeboval tak mi vyjde na 10 litrů.Když se mi to přepne na LPG tak se chod ustálí a jede lépe.Byl jsem na wag a nejsem si tak jist že ten pán co mi to dělal to ovládá.Nemám rád servis škoda tak mě tam nikdo nedostane,ale říkal mi jen že je bohatá směs že mám špatnou lambda sondu před katalizátorem.vyměnil jsem jí ale spotřeba neklesla.jinak prý žádná jiná chyba není.Svíčky jsem vyměnil mají možná 5000 km akorát bych chtěl vědět jaký mají mít odtrh?Najeto mám cca 80000 km.Chtěl bych vědět nějaké rady jestly vyčistit klapku nebo něco takového atd.Děkuji za odpověď Jinak mám motor 1.2 12V 51 KW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Tlaky válců můžu změřit ale na plyn to opravdu jede dobře,na benzín mi to občas střílí do výfuku, škube netáhne atd a když se dostane přes 4000 otáček tak začne jet normálně i táhne.Svíčky jsou nové filtry taky na diagnostice jsem byl a pro změnu ukazuje chudá směs a jinak žádná závada.Systém plynu je LOVATO je tam najeto možná 5000 km.V plynu bych závadu nehledal je to v benzínovém chodu protože se to vše řídí podle něj.A začalo to dělat ještě když jsem tam plyn neměl,myslel jsem že to byly svíčky filtry atd tak jsem tomu nevěnoval pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...