Přejít na obsah

Hlučnost větru uvnitř v autě


DonnJarda

Doporučené příspěvky

taky mě zklamal hluk uvnitř octavky to memohli plechy střiknout nějakou tlumici hmotou ? Motor supr tichý , ale hluk od kol je děsný uvažuji že bych to začal tlumit nalepením nějakých pasu . Ale trošku mě vadi že stoupne potom vaha auta. Nevim kde je nalepit aby se snižil hluk a nemusel oblepit celý vuz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumíš tomu co jsi napsal?

Na jedné straně Ti vadí, že to nestřikli tlumící hmotou hned z výroby a pak Ti vadí, že po dodatečném tlumení vzroste hmotnost auta.

To myslíš, že ta případně nastříkaná tlumicí hmota by nic nevážila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je blbost řešit pár kilo ....Pokud na auto naplácáš 20 kilo materiálu...No tak začni s přítulkou sportovat a každej shoďte 10 kilo a už tě nebude váha tlumení tak štvát...

Když někoho kdo má 70kilo vezeš tak to auto nějak razantně zlenivý,nebo žere o litr víc?...Já bych řekl ,že nee....

Já mám vytlumené celé přední dveře...komplet kufr plus X kilo materiálu na výrobu zástavby a že bych to nějak v autě pocítil?

Mám v plánu ještě oblepit zadní i přední podběhy....

A něco vrznout i na střechu..ta rezonuje od subwooferu nejvíc...

Proč ty lepší auta tolik váží?To nebude jen plechem a motorem...Značná váha je právě tlumení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Taky mi tam fičí. Zkusím oblepit celé dveře těsněním a zabouchnu. Pokud se to uklidní tak to taky nechám poštelovat. Auto mám chvíli, ale vrzalo mi pod volantem a už jsem nevěděl do čeho bouchnout, tak jsem minulý týden vzal torx a všechny plasty pod volantem a kolem radia utáhnul. Jeden byl volnější a je ticho. Ani to nevrzne. :kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máro a od jaké rychlosti ti to v autě začínalo "fučet" ?

Já to furt řeším je to u mě teď dost zásadní problém a řesím to kde se dá? A ještě měl si ty dveře hodně spadlé?

Jak to do června nevyřeším tak se naseru a na to slovensko si fakt zajedu ! lol

Edit: Jinak mám taky v plánu napřed oblepit vše izolepou a zjistit zda li to tím je, ale zatím na to jaksi není čas :kol-28:

Editováno: , autor: DonnJarda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máro a od jaké rychlosti ti to v autě začínalo "fučet" ?

Já to furt řeším je to u mě teď dost zásadní problém a řesím to kde se dá? A ještě měl si ty dveře hodně spadlé?

Jak to do června nevyřeším tak se naseru a na to slovensko si fakt zajedu ! lol

Edit: Jinak mám taky v plánu napřed oblepit vše izolepou a zjistit zda li to tím je, ale zatím na to jaksi není čas :kol-28:

Mne to zacinalo cca od 80km /hod.

A ked fukal bocny vietor tak to bolo na nervy.

Dvere po otvoreni spadli o nejake asi 2-3mm.

Paskou to budes zbytocne olepovat,lebo ja som olepil vsetky spary a aj tak fucalo.

Prochy sa s tym pohral a spravil to.

Dufam ze sa to podari aj tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...