Přejít na obsah

MAXIDOT doporučení zařezení rychlosti


berzoras

Doporučené příspěvky

Ahojte,

mám OCT II, 1,4 TSI, v eleganci, rok výroby 2009. Jezdí s ní i hodně manželka a zjistil jsem, že na Yetim se na MAXIDOTU zobrazuje v pravém horním rohu doporučený rychlostní stupeň s nápovědou na jaký stupeň zařadit/podřadit. Nevíte zda existuje nějakej slušnej servis, kde by to dokázali softwarově dohrát, aby to měla i dvojková Octávka? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za rady a tipy!

Editováno: , autor: berzoras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak si odpovídám sám, volal jsem na Škodu Auto a řekli mi, že to nejde, protože v Oct II z roku výroby 2009 je ještě stará řídící jednotka na kteoru doporučení zařazení rychlostního stupně nejde dohrát ...

Editováno: , autor: berzoras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

mám OCT II, 1,4 TSI, v eleganci, rok výroby 2009. Jezdí s ní i hodně manželka a zjistil jsem, že na Yetim se na MAXIDOTU zobrazuje v pravém horním rohu doporučený rychlostní stupeň s nápovědou na jaký stupeň zařadit/podřadit. Nevíte zda existuje nějakej slušnej servis, kde by to dokázali softwarově dohrát, aby to měla i dvojková Octávka? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za rady a tipy!

Zkus kontaktovat uživatele Vaša nebo Rolbař. Jinak podle toho radílka se prakticky nedá jezdit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, vím, že to není idální "radítko", ale když je manželka schopná to na dvojku kalit 70 km/hod, tak asi budeš souhlasit, že radítko je pro její potřebu super záležitost! :kol-28:

Editováno: , autor: Luďa
Necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dnes furt samá elektronika a pi*ovinky a pak se něco vy*ere a je po autě :kol-32: zlatý žiguly :kol-46: ....tam stačilo kladivo a šroubovák a jelo se dál. No jo, ale kdo by si dnes kupoval takový starý auta že. Nezbývá, než se s tím smířit a doufat, že bude všechno fungovat jak má. Tady ten rádce těch kvaltů neříkám, že to je špatná věc, zachvilku ty auta budou jezdit samy bez řidiče, ale pro mě je to třeba zbytečný a pro každýho, kdo není úplný antitalent na řízení. Když bych nevěděl jak a kdy zařadit, tak si koupím automat....

Editováno: , autor: lojzahlina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsme objednali jako druhý auto Yetiho a tam ta fičurka s tím řazením je :kol-28:, takže bude vystaráno. Já dostanu Octávku a žena Yetiho. S Yeťákem budu někdy jezdit i já a automat fakt není moje krevní skupina... Takže výsledek je klasickej šestikvalt 1,4 TSI a Maxidot s nápovědou zařezení rychlosti :kol-47:

Editováno: , autor: berzoras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...