Přejít na obsah

Max rychlost ????


peterSK

Doporučené příspěvky

Ale ja mám dojem, že ľudia sa tu na fóre chcú aj pobaviť. Tak prečo by sa nemohlo diskutovať aj o maximálke trojvalca.

Akurát aj mne príde smiešno, ak nieto tvrdí, že HTP dá 180 a išlo by v pohode aj viacej. Hlavne ak mám odmerané, že môj 2,0 MPI spravil reálnych 198 (205 tacho) a to mal na brzde nameraných 93 kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP se rozjizdi na tachometrovych 180 dlouho, kdo rika ze v pohode tak keca protoze mimo dalnici se ty rychlosti dosahnout neda, na okreskach nejsou podminky jet s tim pres 160

Tot muj posledni prispevek k tomuto tematu, i kdyby to jezdilo 140 tak to je jedno protoze ted vsichni vzorne jezdime 50/90 ze B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jaky to byl pocit ve 230ti? Me se s 2.0 pri 200ce se uz to auto cele nejak klepe a vubec z toho nemam dobry pocit. :o)

Ani mi nepřišlo, že by se něco klepalo. Možná jsem si to ani neuvědomil, protože hladina adrenalinu byla vysoká :) Ono taky záleží, kde to člověk testuje. Na D1 by to mohl být snad i destruktivní pokus :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak nekdo napsal jak to clovek zkousi poprve tak je adrenalin tak vysoky ze i kdyby mu zacaly dily odlitavat tak si toho ridic nevsimne .))ale jezdit tak kazdy den tak se zaposloucha clovek do kazde drobnosti a pak se boji...moje zkusenost pravidelne vice nez 200 s fabcou uz je adrenalinovy sport .) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HTP - 47kW jede 185km/h - pak už je na maximálních otáčkách motor a dál to nejde. Ta rychlost je samo podle tachometru. Pokud budu počítat, že tachometr ukazuje o 10% špatně tak vychází nějakých 165km/h a to odpovídá příručce.

Jinak na tuhle rychlost se to rozjíždí docela dlouho - někde ke konci rovinky 2 km dlouhý (na začátku nějakých 100km/h).

Jinak když porovnám svoje auto a tátovo (obě 1,2 - 47kW, tátovo o rok a 25000km starší) tak je cítit podstatný rozdíl v tahu motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přihodím svou troškou do mlýna...

S fáboškou 1,9Tdi 185km/h před chipem,po chipu 195,ale víc ani prd-to by musel být sakra dlouhý z-kopec :D

Mno a na mašině FZR1000exup 280km/h..(D1 Plzeň-Praha),ve dvou 250,ale boužel jsem seděl vzadu a myslel si že mi ulítne hlava... ;)

Ale tam samozřejmě nejde ani tak o rychlost,ale o ten pocit síly pod prdelí :ph34r::p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno a na mašině FZR1000exup 280km/h..(D1 Plzeň-Praha),ve dvou 250,ale boužel jsem seděl vzadu a myslel si že mi ulítne hlava... ;)

Ale tam samozřejmě nejde ani tak o rychlost,ale o ten pocit síly pod prdelí :ph34r::p

To ja na FZR 600 240km/h na D1 ;) a samozrejme ako vodic,to je teprv zazitok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...