Přejít na obsah

Lakovani list, mate zkusenosti ?


ZEDZED

Doporučené příspěvky

Za mě taky komplet i se spodkama jak to má Ataner.

A s tím RS nárazníkem máš pravdu nejde o to to mít v kuse,osobně se mi moc RS nárazníky už nelíbí protože to každý předělává,buď origo RS a nebo nějáké jiné řešení bud nalakovat nebo sehnat nárazníky třeba ze sportpaketu :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S odkupem nepočítám. Vesměs celkově auto vidí málokdy málokdo z firmy, na centrálu jezdím sotva 1 za měsíc - nějaké úpravy na autě už mám (vč. výměny 15" za 16") a zatím se nikdo neozval, jen jde o to, že lišty nejsou moc nápadné, ty spodky trošku jo - ale zase to vypadá očividně lépe, nějak musím přemýšlet :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já bych listy nelakoval doma ani náhodou možná na favorita a nebo felicii jak tu bylo řečeno... nedávno sem zjištoval kolik by za to chtěli v autorizovaný lakovně a napsali mi 370,- za kus tak sem se div neskácel :) takže budu schánět dál potřebuju jen 4 lišty do barvy :) a 1500,- za to dávat nebudu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přemýšlel a zřejmě se budu řídit dle původní myšlenky a spodky nechám černé. Totiž jak píše kadlec, když spodky nalakuji, bude vidět že je to vyumělkované a já chci dosáhnout decentního vzhledu nějaké elegantní verze originálu - což jde ruku v ruce s tím, co píše Adleros, jen v jiném kontextu - kdo chce celistvý vzhled, koupí si sportpaket, či RS nárazníky, originály však celistvé nejsou, tak proč je na oko celistvé dělat, že.. Takto to má např. i Passat (ehm v "předchozí generaci, alias předfacelift) a další, rušivě to však nepůsobí - není to dnešní směr, ale celý nárazník není dle dnešního designu.

Druhá věc: praktičnost: ve čtvrtek jsem opět na jednom "hopu" na cestě zadřel nárazníkem zespodu - teď není vidět nic, ale lak by byl brzy poškrábaný a oprýskaný.

Třetí věc: nenápadnost: problém, který jsem výše zmínil, který se přímých majitelů OII však netýká - ve firmě by to mohlo být nápadné, především proto, že auto každý zná a rozdíl by byl vidět na první pohled

Čtvrtá věc: Ataner mi sem hodil fotky OII, které jsou moc hezké a sám má auto na fotkách moc hezké. Bohužel však kdykoli jsem tuto úpravu viděl v reálu - ať už šlo o jedničkovou, či dvojkovou Octavii před faceliftem - nikdy se mi to nelíbilo, jak jsem psal výše, bylo to takové vyumělkované, celkově na mně auto působilo trošku "vyblitě", něco tomu nárazníku chybělo.

Nicméně pokud by to nebylo 100% (ač v reálu jsem kombinaci horních lakovaných a spodních nelakovaných lišt v mé barvě už viděl a moc se mi to líbilo - decentní a elegantní, přitom ne křiklavě nápadné), kdykoli se to dá dodatečně dolakovat, že... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...