Přejít na obsah

Protiprůvanové ofuky.


Fajerak

Doporučené příspěvky

.... zdravim ja mam tie ofuky od HEKO tiez a problem s dojazdom som tiez mal. vyriesil som to takymi plieskami co boli pribalene k ofukom. Oni sa vlastne postaraju o to aby sa ofuk pritisol ku gume a okno sa zavrie bez problemu

... originalne ofuky som videl niekde na nejakej francuzskej stranke skody, bohuzial to nemozem najst bolo to tak asi cez prazdniny a bolo tam aj cislo dielu

Editováno: , autor: floro0907
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...

Ano, i na zadní okna. Máme je na voze již 5 let. Není to jen ozdoba, kupodivu bez ofuků a mírně staženém okně byly nepříjemné vibrace (hučení), zřejmě způsobené i vyšší karoserií vozu, ofuky tohle trochu zmírní. Jak jsou tu zmiňovány i ty upevňovací plíšky, tak ty tam není třeba dávat, já je tam na začátku dal do těch zadních ofuků, tam to moc nedrželo a propadli mi do dveří, musel jsem je pak pracně ze dveří dolovat, neboť např. při nerovných přejezdech bylo pak slyšet cinkání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...