Přejít na obsah

Audio zdierka - v MR2007


Boco

Doporučené příspěvky

Jen technická poznámka. Já mám taky Audienci(vyrobeno v žáří 2005) a v menu můžu nastavit hlasitost AUX. Tak to nechápu..... Vzadu na kontektorech ten vstup osadit lze - při první montáži HF mi to ne něj dali. Tak proč neudělají jen rozšíření pro zadní konektor - mezi HF a Audienci se nemusí dávat ani tlumící člen - prý rozezná o jaký typ signálu se jedná. Teď babo raď....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pockaj, chces povedat ze to pojde aj na Audience MR2005/2006 - ktore tuto zdierku original nikdy nemali? Sa mi to nezda...nakolko moj Audience nema ani na konektore oznaceny pin, ktory by mohol byt vstupom!

Myslim ze pokial nemas radio Stream / Audience MR2007 tak to nepojde.

Mam taky Audienci v MR2007, a asi by bylo zajimave po Skodovce chtit napravu, nebot jsem o vikendu podrobne postudoval manual k Audienci, ktery jsem k tomuto radiu dostal (a ktery jsem si dobre procetl pred tim, nez jsem se rozhodl k jeho koupi s autem), a tam se jasne uvadi, ze tento model disponuje dodatecnym vstupem AUX.

Nevim co na to obchodni ci obcansky zakonik, ale myslim, ze by to mohlo byt vymahatelne (prislib) ? ...

teraz asi nerozumiem ake radio vlastne mas (myslim MR). Pises o Audienci MR2007, navode MR2006...

Ak pisu v navode k MR2007 ze ma vstup tak to je pravda. V navode MR2005 o AUX vstupe nic nepisu.

Chyba, chybička se vloudila, je to samozřejmě MR2006, již opraveno a děkuji za upozornění.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferda25 - ty mas veru pravdu aj ja mam v navode zmienku o AUX - da sa nastavit hlasitost aj zapnutie/vypnutie vstupu, ale na nalepke na radiu nie je ziadna zmienka o vstupe AUX, iba TEL (AF+, AF-)...

Taktiez nejde prepinat manualne na AUX vstup tak ako na MR 2007.

V prilozenej fotke sumarizujem moj pripad - casti navodu kde sa spomina AUX, identifikacia navodu a udaje stitkov z radia.

Mozes povedat na ktore piny si to zapojil v Nexus-e? A kam si mal zapojeny telefon na Audience?

Este jedna vec - v ETKE som nenasiel cislo dielu mojeho radia, tam su radia pod nejakymi inymi cislami, Audience=AAO 600 003, neviem to presne ale ja mam asi Audience MR2006, mne ho totiz uz minuly rok na jesen menili...zmenilo sa mi mierne aj rozlozenie tlacitiek...

post-58-1159302268.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konektory objednas v kazdom Skoda servise, dodavka do 2 dni (tak to bolo v mojom pripade ked som objednaval konektor na pripojenie telefonu na moj Audience).

Blbe je ze piny predavaju po 5 kusoch (rozumej vodic s dvoma pinmi) => ze si musis kupit 10 pinov! Teda pokial sa s nimi nejak nedohodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Reklamoval jsem Stream a dostal jsem vymenou ten modelovy rok 2007 s mp3, ted mam od Alesia objednanou tu zdirku AUX. Jen nevin jaky drat a konektory jsou zapotreni na propojeni ,nemuzete mi nekdo poradit, nebo poslat schema nebo vypis z ETKY nebo tak neco at vim co dokoupit a jak zapojit???

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se mi nejak nezda, jak muzes za reklamovanou vec dostat vec lepsi?

Nejedna se o vec lepsi ,nybrz modifikovanou,neboli vylepsenou.Skoda Mlada Boleslav si radio Stream at MR06 nebo MR07 ceni na stejne penize a je pouze otazkou jak se kde dany clovek pri reklamaci zachova nebot naskladneno MR06 maji dost a do propadu asi jit nechteji takze je budou v ramci reklamace vyskladnovat nejdrive a ty spatne posilat vyrobci.Az jim MR06 dojde tak budou muset stejne zacit menit za MR07 a je to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamoval jsem Stream a dostal jsem vymenou ten modelovy rok 2007 s mp3, ted mam od Alesia objednanou tu zdirku AUX. Jen nevin jaky drat a konektory jsou zapotreni na propojeni ,nemuzete mi nekdo poradit, nebo poslat schema nebo vypis z ETKY nebo tak neco at vim co dokoupit a jak zapojit???

tak vidis ze to jde :palec2: a hele dulezita otazka - je ten stream MR07 doopravdy lepsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamoval jsem Stream a dostal jsem vymenou ten modelovy rok 2007 s mp3, ted mam od Alesia objednanou tu zdirku AUX. Jen nevin jaky drat a konektory jsou zapotreni na propojeni ,nemuzete mi nekdo poradit, nebo poslat schema nebo vypis z ETKY nebo tak neco at vim co dokoupit a jak zapojit???

tak vidis ze to jde :palec2: a hele dulezita otazka - je ten stream MR07 doopravdy lepsi?

Je to o 100% lepsi tam kde mimo mesto predtim nic nechytas ted mas supersignal jeste dalsich i 70km a pak je otazka zda to radio je i v jinem regionu.Pak to preladi aniz to poznas.( misleno po dalnici pokud se vzdalujes od mesta )

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si na Audience MR2007 nesťažujem. Práve minule som fotil na displeji záplavu zahraničných staníc, ktoré hrali veľmi dobre, čo ma teda značne prekvapilo. Ale tým samozrejme nechcem povedaž, že by malo Audience nejaký superšpičkový tuner, alebo čosi také. Ale ani sťažovať sa nemôžem. Tam, kde mi nehrá dobre nejaká stanica v OII, tak tam nehrá dobre ani v A8.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reklamoval jsem Stream a dostal jsem vymenou ten modelovy rok 2007 s mp3, ted mam od Alesia objednanou tu zdirku AUX. Jen nevin jaky drat a konektory jsou zapotreni na propojeni ,nemuzete mi nekdo poradit, nebo poslat schema nebo vypis z ETKY nebo tak neco at vim co dokoupit a jak zapojit???

tak vidis ze to jde :palec2: a hele dulezita otazka - je ten stream MR07 doopravdy lepsi?

Je to o 100% lepsi tam kde mimo mesto predtim nic nechytas ted mas supersignal jeste dalsich i dalsich 70km a pak je otazka zda to radio je i v jinem regionu.Pak to preladi aniz to poznas.( misleno po dalnici pokud se vzdalujes od mesta )

no tak to sem rad - alespon mam rozhodnuto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...